Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Kas yra Zyro: DI svetainių kūrimo įrankio apžvalga

Visai nesvarbu, ar esate fizinis ar juridinis asmuo, jei tik vykdote kokią nors veiklą, susijusią su pelno siekimu arba ne, ypač pravartu turėti internetinę svetainę. Būtent internetinė svetainė tampa erdve, kurią gali pasiekti kiekvienas interneto vartotojas bei sužinoti daug naudingos informacijos apie jūsų vykdomą veiklą; kuriamus produktus ar teikiamas paslaugas. Dar daugiau, internetinė svetainė (jei tik bus priimti tam tikri sprendimai), pritrauks daugiau potencialių lankytojų ir didins jūsų įmonės ar jūsų kaip asmens, žinomumą. Taigi, tikrai netrūksta priežasčių, kodėl vertėtų susikurti internetinę svetainę. Na, o kiekvienas turintis šį poreikį, turi ir ne vieną pasirinkimą. Tad kokios galimybės laukia tų, kurie nori turėti juos kaip asmenį ar jiems priklausančią įmonę reprezentuojančią internetinę svetainę?

Vienas iš sprendimų, kurį gali rinktis internetinę svetainę pageidaujantys turėti asmenys, yra kreipimasis į įmonės, kurių veiklos sritis – internetinių svetainių kūrimas. Bene vienas didžiausių šio pasirinkimo privalumų yra tas, kad užsakovui neteks susidurti su jokiais rūpesčiais ar darbais, viskas, ką reikės padaryti, tai – tik išsakyti viziją, visu kitu bus pasirūpinta už jus. Trūkumu gali tapti šios paslaugos kaina – priklausomai nuo tam tikrų veiksnių, gali siekti tikrai ne vieną šimtą eurų,  tokios išlaidos ką tik įkurtiems verslams arba ne pelno organizacijoms gali tapti nemenku finansiniu iššūkiu.

Dar vienas pasirinkimas, kurį taip pat gali pasirinkti norintieji turėti jų verslą ar veiklą reprezentuojančią internetinę svetainę, yra laisvai samdomo specialisto paslaugos. Vienas šio pasirinkimo privalumų yra tas, kad laisvai samdomų specialistų paslaugos neretai būna šiek tiek pigesnės nei įmonių, kurių veiklos sritis – internetinių svetainių kūrimas, įkainiai. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad laisvai samdomas specialistas  dirba sau ir neturi komandos, todėl labai tikėtina, kad procesas užtruks kur kas ilgiau nei tuo atveju, jei būtų pasirinktos įmonės paslaugos.

Galimas ir kitas variantas, tai – teorinius internetinių svetainių kūrimo pagrindus jau turinčių, tačiau praktikos norinčių įgyti žmonių paslaugos. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad dažniausiai šie asmenys internetinę svetainę siūlosi sukurti be jokio mokesčio, tačiau labai tikėtina, kad kuriant internetinę svetainę, nebus įgyvendinti naudingi sprendimai.

Na, ir, žinoma taip pat verta akcentuoti, kad internetinę svetainę norintys turėti asmenys, gali rinktis ir dar vieną sprendimą – tiesiog patys susikurti internetinę svetainę, naudodamiesi šiam tikslui  skirtais įrankiais. Vienas tokių yra Zyro – DI (dirbtinio intelekto) internetinių svetainių kūrimo įrankis.

Kokias galimybes siūlo Zyro?

Gera žinia ta, kad Zyro siūlo iš tiesų daug puikių galimybių, kurios yra reikalingos norint turėti internetinę svetainę. Pradėję naudotis Zyro, netruksite pastebėti, kad šis įrankis siūlo viską, ko tik gali prireikti, kad jau maždaug po valandos turėtumėte patrauklią ir informatyvią internetinę svetainę, kurią bus patogu ir paprasta valdyti. Taigi, apžvelkime, kokias galimybes siūlo Zyro.

Dizaino šablonai

Savaime suprantama, vienas svarbiausių internetinės svetainės elementų yra jos dizainas. Belieka tik pridurti, kad dizaino sukūrimas reikalauja  specifinių žinių ir įgūdžių, todėl tikrai ne kiekvienas, kuris nori turėti internetinę svetainę, gebėtų šį iššūkį įveikti. Tačiau su Zyro to ir nereikės daryti. Viskas, ką reikės daryti, tai – tik pasirinkti labiausiai patikusį dizaino šabloną iš jau siūlomą. Zyro jūsų laukia daug patrauklių,  stilingų bei patogumą ir aiškumą garantuojančių dizaino šablonų, todėl tik įvertinkite, kuris iš jų geriausiai atspindi jūsų suvokimą apie tai, kaip turi atrodyti tobula internetinė svetainė ir pasirinkite. Na, o tuo atveju, jei visgi panorėtumėte išbandyti savo jėgas, tai taip pat galėsite padaryti – su Zyro internetinės svetainės dizainą galėsite susikurti ir patys.

Tekstai jūsų internetinei svetainei

Apie internetinių svetainių tekstus yra kalbama labai daug. Daug iš jų ir tikimąsi – juk jei tik pažvelgsime, koks reikalavimų sąrašas jiems yra keliamas, netruksime pastebėti, kad jis – iš tiesų labai ilgas… Pritraukti, nustebinti, informuoti, sudominti, pristatyti, įtikinti – viso to yra tikimąsi iš internetinių svetainių tekstų. Taigi, žmogui, kuris nėra susijęs su tekstų kūrimu, sukurti visus šiuos lūkesčius galintį pateisintų internetinės svetainės tekstą, bus iš tiesų labai sudėtinga. Juk tekstų kūrimas reikalauja ne tik specifinių žinių, bet ir kūrybiškumo. Tačiau su Zyro net ir ši užduotis bus ypač lengvai įveikiama. Visai tai todėl, kad Zyro vartotojai galės pasinaudoti ir dirbtinio intelekto tekstų kūrėjo paslaugomis. Viskas, ką jums tereikia padaryti, tai – tik parašyti keletą sakinių apie savo veiklą, kuriamus produktus ar teikiamas paslaugas, paminėti raktinius žodžius ir jau netrukus mėgausitės tekstais, skirtais jūsų internetinei svetainei. Tai yra kur kas geresnis pasirinkimas nei tekstų rašytojų paslaugos – šių specialistų užimtumas neretai būna toks didelis, kad tenka laukti ir ne vieną savaitę, kol užduotis bus atlikta. Na, o štai, dirbtinio intelekto rašytojui  ši užduotis bus įveikiama vos per kelias akimirkas. Tačiau ir tai dar ne viskas: dirbtinio intelekto  rašytojo parengti tekstai iš karto bus pritaikyti SEO reikalavimams. Na, ir, žinoma, svarbu akcentuoti dar vieną dirbtino tekstų rašytojo pasirinkimo privalumą – garantuojamas ne tik greitis: visa tai bus atlikta nemokamai.

Pavadinimų generatorius

Ko reikia kiekvienam verslui? Taip, tai – pavadinimas. Jis, kaip internetinių svetainių tekstai, turi

atitikti daug reikalavimų – išsiskirti iš daugybės kitų pavadinimų, sudominti, patraukti, įsiminti ir galbūt atspindėti veiklos pobūdį. Taigi, sugalvoti pavadinimą, kuris atitiktų visus šiuos reikalavimus, tikrai nėra paprasta. Tačiau su Zyro ir šio iššūkio neliks – viskas, ką jums tereikės padaryti, tai – tik paminėti kelis su jūsų verslu susijusius raktinius žodžius ir bus sugeneruotas verslo pavadinimas. Na, o tuo atveju, jei pasiūlytas variantas jums pasirodys netinkamas, procesą galėsite kartoti ir vėl.

Šūkių generatorius

Verslui reikia ne tik pavadinimo, bet ir šūkio. Jų galvojimas taip pat neretai tampa tikrų tikriausiu iššūkiu. Tačiau su Zyro šios užduoties galima  nesiimti – šūkis bus sugalvotas už jus. Viskas, ką tereikia padaryti, tai – tik įvesti su jūsų verslu susijusius raktinius  žodžius ir jau po kelių akimirkų išvysite tik jūsų verslui skirtą šūkį. Na, o tuo atveju, jei pasiūlytas variantas atrodys netinkamas, bus galima generuoti naują.

Logotipų generatorius

Žinoma, visada galite kurti verslą ir… be logotipo. Tačiau nesunku pastebėti, koks naudingas sprendimas yra jo kūrimas: būtent logotipas leidžia išsiskirti iš daugybės kitų verslų ir puikiai tinka jūsų verslo reprezentavimui įvairiose erdvėse. Tačiau šio svarbaus elemento kūrimas taip pat apima daugybė dalykų (nuo specifinių žinių iki neišsenkančio kūrybingumo), kuriais ne visada gali pasigirti svajojantieji apie internetinę svetainę. Taigi, jei norite, kad jūsų  verslui būtų sukurtas išskirtinis ir informatyvus logotipas, tiesiog pasinaudokite logotipų generatoriaus paslauga.

Svetainės failų perkėlimas

Norintieji turėti internetinę svetainę, kartais susiduria su poreikiu perkelti į naują anksčiau sukurtos internetinės svetainės failus. Tačiau, kaip tai padaryti greitai, patogiai ir saugiai? Ieškoti atsakymo į šį klausimą tikrai neteks, jei nuspręsite pasinaudoti dar viena  Zyro siūloma galimybe, tai – svetainės failų perkėlimo įrankis. Juo naudotis ypač paprasta, o jums svarbūs failai vos po kelių akimirkų, bus perkelti į naują internetinę svetainę.

Ikonėlės generatorius

Vien tik turėti internetinę svetainę – nepakanka, vėliau tenka spręsti įvairius klausimus, pavyzdžiui, kaip paskatinti vartotojų grįžimą į internetinę svetainę. Patogus būdas tai padaryti – ikonėlės sukūrimas. Jos egzistavimas – galimybė vartotojams į jūsų internetinę svetainę sugrįžti ypač greitai bei patogiai. Tad Zyro siūlo pasinaudoti ir dar viena galimybe – ikonėlės generatoriumi.

Fono šalinimas

Nuotraukų kėlimas į internetinę svetainę – ypač dažnas reiškinys. Vis dėlto,  keliant nuotraukas neretai susiduriama su įvairiais iššūkiais – pavyzdžiui, nežinoma, kaip pašalinti nuotraukos foną. Tačiau su Zyro net ir tokia užduotis bus įveikiama ypač greitai bei kokybiškai – tiesiog pasinaudokite fono šalinimo įrankiu.

Internetinės svetainės optimizavimas

Internetinės svetainės optimizavimas – svarbus procesas, atnešantis naudos ir leidžiantis lengviau pastebėti potencialiems vartotojams. Gera žinia ta, kad su Zyro, optimizuoti internetinę svetainę galite dar prieš į ją užsukant vartotojams.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas