Ukmergiškiai senjorai.

Sportas

Spartakiadoje – pirmieji

Aldona KUZMIENĖ

„Atvažiavome paviešėti, pasportuoti, nugalėti!“ – su tokiu šūkiu Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos (LPŽA) Ukmergės skyriaus senjorai pakviesti nuvyko į jau daug metų rengiamą spartakiadą Pakruojyje. Keletą metų dalyvavę joje, ne kartą užimdavę prizines vietas ir šiemet buvome nusiteikę gerai pasportuoti, išbandyti savo jėgas ir, žinoma, pabendrauti su kitų rajonų pagyvenusiais žmonėmis.
Šventėje dalyvavo LPŽA prezidentė Grasilda Makarevičienė, Pakruojo rajono vadovaujantys asmenys. Jie pasveikino senjorus, pasidžiaugė jų pasiryžimu nesėdėti užsidarius namuose, o užsiimti mėgstama veikla, ir palinkėjo gerai praleisti laiką.
Sportines varžybas sudarė penkios rungtys, kurių metu reikėjo pademonstruoti rankų miklumą, jėgą, vikrumą. Dalyvavo šešios komandos: iš Joniškio, Šiaulių, Pakruojo ir mūsiškė – Ukmergės. Senjorai sportavo taip entuziastingai, jog paskutinėje rungtyje neatlaikė net inventorius ir teko jį kelis kartus remontuoti. Susumavus rungčių rezultatus paaiškėjo, jog pirmoji vieta ir taurė atiteko mūsų skyriaus sportininkams.
Šventė tęsėsi Linksmučių gyvenvietėje. Susėdę prie kiek-vienai delegacijai skirtų stalų, išklausėme dalyvavusių atstovų prisistatymus. Eilių, dainų posmais pateiktuose pasisakymuose buvo akcentuota, kas džiugina senjorus ar su kokiomis problemomis jie susiduria.
Mūsų delegacijos vardu kalbėjo skyriaus pirmininkas Stanislovas Laurinavičius ir pirmininko pavaduotoja Janina Kuprijaškina. Jų nuoširdų pasveikinimą palydėjo Aldonos Satkūnaitės vadovaujamos linijinių šokių grupės atlikti du šokiai, kurie sulaukė žiūrovų aplodismentų ir ovacijų.
Džiaugiamės, kad mūsų skyriaus bendravimas su Pakruojo senjorais tęsiasi. Jų pirmininkė Rūta Pocevičienė, vadovaujanti savo skyriui jau 25 metus, nestokojanti entuziazmo, energijos, sumaniai vedė visą renginį. Tikimės, kad mūsų draugystė ir toliau tęsis, suteikdama visiems džiaugsmo valandų, puoselėdama draugiškus santykius tarp Lietuvos pagyvenusių žmonių.

Viktoro PETRUNIN nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas