Įvairūs

Valgomojo stalas: kaip išsirinkti?

Kaip ir visi kiti kambariai, valgomasis yra ne ką mažiau svarbus namuose. Jame rengiamos šeimos ir draugų vakarienės. Taip pat čia švenčiamos šventės, kurių metu dalijimąsi emocijomis, juoku ir šypsenomis, kuriami prisiminimai. Tad kaip išsirinkti stalą, prie kurio norėtųsi sutikti šventes?

Erdvės dydis

Prieš perkant stalą pirmiausia reikėtų išmatuoti erdvę, kurioje norite jį statyti. Taip pat svarbu atsižvelgti ir į kitus valgomojo baldus, kuriuos norėsite įsigyti ar jau turite. Susikurdami preliminarų valgomojo kambario vaizdą, galėsite nuspręsti, kurioje vietoje norite suburti šeimą ir draugus.

Stalo dydis

Įvertinę kambario dydį, galite pradėti ieškoti tinkamo stalo. Valgomojo stalai turėtų padėti sukurti teigiamą atmosferą, todėl būtina išmatuoti, kiek laisvos erdvės jums lieka. Idealiausia, kai nuo kitų baldų ir stalo lieka 100 cm atstumas. Tokiu atveju galėsite laisvai nešti patiekalus, nesibaimindami jų netyčia išpilti. Kitoje pusėje tarp sienos ir stalo turėtų likti apie 50 cm. Tada svečiai galės laisvai ištraukti kėdes ir ant jų atsisėsti.

Stalo forma

Vieni populiariausių stalų yra stačiakampio formos. Juos itin lengva priderinti tiek mažose, tiek didesnėse erdvėse. Tačiau jei jūsų valgomasis yra erdvus, siūlome įsigyti apvalų stalą. Sėdėdami prie jo vakarienės metu šeimos nariai bus vienas priešais kitą. Taip bus lengviau palaikyti pokalbį ir sukurti šiltą atmosferą. Kvadrato formos stalai yra mažiau populiarūs. Juos rekomenduojama rinktis moderniuose namuose ir pastatyti virtuvėje.

Dizainas

Jeigu vis neapsisprendžiate, kokį stalą pasirinkti, siūlome apsvarstyti modernius stalus, kurie yra labai praktiški ir juos lengva transformuoti. Tokio tipo stalas gali būti naudojamas prieš televizorių, o sumanius padaryti vakarienę keliems draugams, jį galima išskleisti. Jeigu netikėtai užklupo didesnis būrys svečių, šį baldą galima transformuotis į dar didesnį. Tad įsigijus jį nereikės baimintis, kad neturite kur susodinti svečių.

Tinkamai pasirinktas stalas taps neatsiejama jūsų namų dalimi. Tai ne tik interjerą papildanti detalė, bet ir baldas, padedantis suburti šeimą bei draugus. Turėdami jį lengviau sukursite šiltą atmosferą ir galėsite mėgautis bičiulių šypsenomis.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas