Aktualijos, Nuomonių telefonas

Kelias susiaurintas dėl greičio mėgėjų

Loreta EŽERSKYTĖ

  Į redakciją paskambinęs sodų bendrijoje „Draugystė“ sklypą turintis ukmergiškis sakė, jog praėjusiais metais buvo tvarkomas kelias nuo Kauno gatvės link Nuotekų valymo įrenginių, įrengtas dviračių takas. Bet džiaugsmo šios sodų bendrijos nariams dėl šio kapitalinio remonto esą maža. Greičiau – tik apmaudas ir pyktis.
„Neplatus keliukas susiaurintas ir vienoje jo pusėje įrengtas asfaltuotas dviračių takas. Be to, jis atitvertas aukštais bordiūrais. Priešpriešiais susitikus automobilį, o ypač iš valymo įrenginių važiuojančias dideles krovinines automašinas, traktorius, nėra kur pasidėti. Vienoje pusėje nuvažiuosi nuo kelkraščio, kitoje pasukus į dviračių taką gali tik automašiną sulaužyti… Manau, kad šį kelią reikia taip sutvarkyti, kad žmonės, važiuojantys į savo sodus, galėtų juos saugiai pasiekti“, – kalbėjo laikraščio skaitytojas.
Ukmergiškio išsakytas mintis perdavėme rajono savivaldybės administracijai. Gavome Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus vedėjo Tado Balžeko atsakymą: „Dviračių-pėsčiųjų takas minėtoje vietoje buvo įrengtas atsižvelgus į sodininkų prašymus bei skundus. Žmonės skundėsi dėl šiuo keliu važinėjančių greičio mėgėjų. Dar viena šio dviračių-pėsčiųjų tako atsiradimo priežastis – gyventojų keliavimo įpročių keitimas, skirtingų transporto priemonių derinimas ir taršos mažinimas. Savivaldybė pagal galimybes plečia gyventojams patogią susisiekimo infrastruktūrą, o pačius gyventojus skatina rinktis alternatyvias keliavimo priemones. Įrengus dviračių-pėsčiųjų taką, pagrindinis į sodų bendriją vedantis kelias susiaurėjo ir dabar automobilių vairuotojai yra priversti mažinti greitį, o tai užtikrina pėsčiųjų ir dviratininkų saugumą, nebereikia papildomų greičio saugumo priemonių. Jokių skundų, kad šioje vietoje transporto priemonėms esą sunku prasilenkti, iki šiol nesame gavę. Šis yra vienintelis“.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • KAD :
  Tai visada taip buna kai ruosesi atsisveikinti ... senos partines tradicijos. Duoda suprasti, kad jau laikas ... ten ir steponaviciai laikas senai, bet gi daug ka nurasyti galma ... pensininke
 • Skaitėt kas ukžiniuose? :
  Savivaldybės "galiorka" Kopūstą siūlo apdovanoti "riterio" apdovanojimu.... Nejau nėra vertesnių kas Ukmergės labui padarė daug?
 • O.k. :
  Nu tai paziurekite i veidus! Ir kas gi juos isrinko? Amzini dievai! Kiek kadenciju sedi? Nenubaudziamumas absoliutus. Ir dimensijos, apstinencijos, ir priklausomybes ... Savu marioneciu pristate- berazumiu!
 • O.k. :
  Toks jausmas,kad visus naujai nutiestus kelius projektavo silpnaprotis(vien kelias ir parkavimo vietos prie turgaus kà reiskia).O dar,sitie bukaprociai,nutare sugadinti ir kelius,kurie dar liko geri,pvz.,kam reikia gadinti gera ir tikrai pralaidu kelia Ziedo gatveje ir sankryzoje su Kauno gatve daryti zieda?Kam naujame ziede,Deltuvos-Ziedo gatvese reikejo viduryje ziedo supilti kalna zemiu?Koks silpnaprotis taip galejo sugalvoti(nors toks "sedevras"jau yra ir aplinkkelyje,ten tai visao blogai,nes ziedas yra labai siauras.Juk jei nebutu to kalno ziedo vidury,pageretu pralaidumas,nes is toli matytusi,kas ivaziuoja i zieda ir kas isvaziuoja is ziedo.Apie ismaniuosius sviesoforus,isvis tyliu,isvaziuojant is Gedimino gatves(vaziavau i Vilniaus gatve),prie sviesoforo stovejau daugiai nei 10min.,nes priekyje stovejusi masina,buvo siek tiek pravaziavusi stop linija,butu ir dar ilgiau zalia neuzsidegusi,bet priekyje stovejusios masinos vairuotoja ar pati suprato,ar siaip pavaziavo i prieki,tada jau as galejau privaziuoti prie linijos ir sustoti taip,kaip reikia,kad tas daviklis uzfiksuotu ir uzsidegtu zalia.Koks idiotas galejo sugalvoti sankryzoje,kur is visu atsaku yra nuolatiniai ,dideli transporto srautai,statyti ismaniuosius sviesoforus,juk jie net negali gerai veikti.Kas liecia kelius,tai ka per paskutinius kelis metus padare,viskas yra labai blogai.Na,bet prisivoge,tai prisivoge.
 • //// :
  Turbut niekas neprisidejo proporcingai namo plotui!!!! Grynais.
 • haaa... :
  siaip visam pasauli kelius platina, o ukmergeje visi keliai siaurinami. gal maziau aksvalto reikia , pigiau.
 • XXXX :
  o zmones prisidejo prie asfalto, bendrasavininkais tapo????
 • Ukmergiškė. :
  Šis kelias dar turi galimybę prasilenkti nuvažiavus nuo asfalto. O kaip sunkiajam transportui prasilenkti atnaujintu keliu Paupio gatve- va čia jau problema jei prie nuosavu namu mašinos stovi. Lengvosios vos prasilenkia. Apie stambesnių gabaritų transportą ir kalbos nėra.
 • Afone :
  Tik nereikia kad jau su traktorium kegalima prasilenkt. Tam ir yra greičio ribojimas, kad letai vaziuojant galima prasilenkt.
 • Nadezda J :
  Gal pabandykite prasilenkti, labai laukiu sniego 😊,tada bus dar linksmiau
 • Taip ž žodis su raide "e" :
  Kodėl nevisprotis? Jeigu žmogus dirba ne pirmus metus, vadinasi yra tikras "specelistas".
 • Nu jo :
  Ukmergės eismą tvarko nevisprotis
 • Saulius :
  O dabar nuvaziuokit ir paziurekit realiai, neimanoma prasilenkti nenuvaziavus nuo asfalto. Prie ko cia greicio megejai, profesoriai jus
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas