Asociatyvi nuotrauka.

Aktualijos

Stiprina viešojo maitinimo įstaigų kontrolę

Reaguodamas į didėjantį susirgimų atvejų šalyje, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas pavedė Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT) ypatingą dėmesį skirti ekstremaliosios situacijos metu taikomų apribojimų laikymosi kontrolei viešojo maitinimo įstaigose.

Patikrinimų metu bus stebima, kaip viešojo maitinimo įstaigose yra užtikrinamas lankytojų srautų reguliavimas, darbuotojų kaukių dėvėjimas, atstumų tarp staliukų išlaikymas, ar darbuotojai testuojasi, ar yra laikomasi griežtos rankų higienos, ar viešojo maitinimo įmonėje yra pakankamas kiekis dezinfekcinių priemonių.

Nustačius valstybės lygio ekstremaliosios situacijos metu taikomų apribojimų nesilaikymo faktų, viešojo maitinimo įmonė gali būti patraukta administracinėn atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 45 straipsnio 4 dalį. Baudos už reikalavimų nesilaikymą fiziniams asmenims gali būti taikomos nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio penkių šimtų eurų, o juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo vieno tūkstančio penkių šimtų iki šešių tūkstančių eurų.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas