Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Kokį namų šildymo būdą pasirinkti?

Tobulas mikroklimatas namuose gali pagerinti žmogaus gyvenimo kokybę ir tuo pačiu padėti išvengti sveikatos problemų. Juk tiek per didelis karštos patalpose, tiek šaltis dažniausiai kelia žmogui sunkumų, jis blogai jaučiasi, dažnai blogai miega, o tai lemia prastas dienas. Nors šiuo metu už lango yra vasara, tačiau ruoštis žiemos sezonui niekada nėra per anksti. Juk sakoma, kad roges žiemai reikia ruošti vasarą, tad lygiai taip pat vasaros metu reikia galvoti apie labiausiai Jūsų poreikius atitinkančias ir labiausiai Jūsų namuose tinkamas sistemas.

Apie geriausią namų šildymo sistemą kalbamės su specdarbai.lt specialistu.

Žmonės nori gyventi patogiai

Nors šiuo metu rinkoje tikrai labai daug galimybių, kurios kinta savo kaina, tačiau lietuviai dažniau daugiau dėmesio skiria kokybei, o  ne investicijai. Kodėl? Kadangi kokybė dažnai siejama su patogumu, o norisi gyventi šiltai neskiriant per daug laiko priežiūrai ir pačiam šildymo procesui.

Šiuo metu daugiausia dėmesio sulaukia geriausi šilumos siurbliai, kurie ne tik nereikalauja dėmesio jų veikimo metu, tačiau taip pat galima ir užsistatyti auto piloto funkciją, kuris leis apskritai puikiai jaustis savo namuose. Štai kieto kuro katilas reikalauja nuolatinio dėmesio ir tai vargina. Kita galimybė yra dujos, kurios taip pat ne tokios reiklios. Tačiau dažniausiai dėl brangios įrangos, kuri nėra kompensuojama – namuose namuose šios sistemos nebėra diegiamos. Tokiu atveju šilumos siurbliai laimi vienareikšmiškai. Ne veltui jie vadinami pačia patogiausia namų šildymo sistema“,- patirtimi dalijasi ekspertas.

Saugumas – prioritetas

Greta patogumo ne tik daugelis siekia, tačiau taip pat ir būtina skirti kuo daugiau dėmesio saugumui. Deja, kiekvienais metais vėsiuoju metų laiku tenka per žinias girdėti liūdnas istorijas, kurios namuose nutiko dėl netinkamai prižiūrimo kieto kuro katilo. Dažniausiai kūrenama malkomis, kurios netinkamai sandėliuojamos. Nors ugniagesiai kiekvienais metais iš naujo persėja lietuvius, kad reikia patikrinti sistemas, kaminus, galiausiai, saugiai laikyti žaliavą, deja, gaisro atvejų nemažėja.

Šilumos siurblių poreikis auga kartu su sąmoningumu ir žmonių noru būti ramiu, kad paliktas pečius nesukels jokių problemų. Galiausiai, nereikia net pakilti degančio katilo ir išeiti iš namų, kadangi nelaimės nutinka net ir žmonėms būna juose. Tai tik parodo, kaip kartais galima nepastebėti nelaimės, kuri yra už kampo. Tuo tarpu geriausi šilumos siurbliai nekelia tokios rizikos. Jie puikiai veikia net ir tada, kai žmogaus nėra namuose. Galiausiai, jie gali būti valdomi Wi-Fi pagalba, tad nusistatysite norimą įrangos intensyvumą ir tuo pačiu pasirūpinsite, kad grįžus namo po darbo mikroklimatas būtų tobulas. Gera gyventi, tiesa“,- pavyzdžius nurodo vadybininkas.

Sistemos montavimas namuose

Lyginant kieto kuro katilus, šilumos siurblius bei dujinius katilus dažniausiai minimas ir estetikos niuansas. Žinoma, vienareikšmiškai laimi šilumos siurbliai, kuriems nereikalinga speciali patalpa laikymui, jiems nereikalingas kuras, kuris taip pat užima daug vietos, galiausiai, nereikia sudėtingų sistemų ir vamzdynų, kurie dažniausiai vizualiai „sudarko“ erdves. Rinkoje siūlomi vis mažesnių matmenų, tačiau galinti siurbliai, kurie puikiai tinka ne tik naujos statybos, tačiau ir mažesnės energetinės klasės namams.

Kai kurie juokauja, kad šilumos siurbliai gali būti skoningas ir net pats svarbiausias interjero akcentas, kuris kuria jaukumu kvepiančią aplinką“,- priduria pašnekovas.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Albinas :
    Baikit reklamuoti tuos silumos siurblius. Slamstas paskutinis. Jei ziema - 15, el skaitliukas sukasi, kaip isprotejes. O jei temperatura bus dar zemesne, leksite pirkti papildomai el radiatoriu i Senukus. Jei yra galimybe, veskites gamtines dujas. Jei nera, isirenkite suskystintu duju rezervuara.
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas