Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Dviračio pirkimo gidas

Taigi, nusprendėte, kad jums reikia naujo dviračio? Nesvarbu kokia to priežastis, tai – puikus pasirinkimas. Bet jei jau skaitote šį straipsnį, turbūt turite tą kankinantį klausimą: kaip ir kokį dviratį pasirinkti?

Jei tai tiesa, tuomet skaitote tinkamą straipsnį. Mes pasistengsime jums palengvinti šią sunkią užduoti ir pateiksime viską, ką jums reikia žinoti apsisprendus nusipirkti dviratį. Pasiruošę? Pradėkime!

1 žingsnis. Pasirinkite dviračio tipą.

Yra daug skirtingų dviračių kategorijų, kurių kiekviena yra pritaikyta konkrečiam poreikiui ir važinėjimo tipui. Kalnų dviračiai skiriasi nuo plento dviračių, kaip ir skiriasi miesto dviračiai nuo hibridinių dviračių (ką jau kalbėti apie daugybę tarpinių kategorijų). O kur dar dviračiai pritaikyti kiekvienam demografiniam segmentui žmonių: vyrams, moterims, vaikams…

Galima išskirti apie 20 populiariausių dviračių rūšių, kurių kiekvienos aprašymui reikėtų atskiro įrašo. Bet turėkite omenyje, kad reikėtų susipažinti su dviračių tipų prieš jį nusiperkant. Detaliau su jais susipažinti galite šiame straipsnyje (anglų kalba).

2 žingsnis. Pagalvokite apie dviračio paskirtį.

Susijęs su pirmuoju žingsnius, antrasis reikalauja pagalvoti apie dviračio paskirtį. Taip, taip, puikiai suprantame, kad jį ketinate naudoti važinėjantis. Bet klausimas yra – kur ir kaip? Jei ketinate važinėtis tik lygiomis miesto gatvėmis, tuomet jums reikėtų vieno tipo dviračio. Jei ketinate važinėtis nelygiomis kaimo vietovėmis, jums reikėtų visai kito tipo dviračio. Jei jums svarbu greitis – rekomenduotinas vienas pasirinkimas, o jei svarbu patogumas važiuojant – kitas.

Nuo pasirinkimo priklausys ir kaina, todėl kartais nesuderinę norimos dviračio paskirties su juo tipu, jūs galite nusipirkti arba per brangų, arba nepakankamai kokybišką dviratį.

3 žingsnis. Išsirinkite parduotuvę.

Pagalvojus apie dviračio paskirtį ir tipą, ateina laikas išsirinkti dviračio parduotuvę. Supraskite, kad kiekvienas dviračio tipas turi gausybę skirtingų ir vienas su kitu konkuruojančių gamintojų, tai tuomet jums reikės rinktis ir tarp jų. Bet pirma reikia išsirinkti parduotuvę, kurios pasirinkimas priklausys nuo norimo pasiūlos platumo arba siūlomų kainų (ieškantiems tarpinio varianto galima žvilgtelti į „Dviratis TAU“ parduotuvę).

4 žingsnis. Pasirinkite konkretų dviratį.

Priešpaskutiniame žingsnyje jums reikės pasirinkti konkretų dviratį. Bent jau anglų kalba internete tikrai nėra sunku surasti atsiliepimų apie gamintojus ir konkrečius dviračių modelius, nebent jūsų pasirinktoje parduotuvėje prekiaujama labai specifiniais ir nišiniais dviračiais.

5 žingsnis. Tinkamo dydžio pasirinkimas.

Paskutinis žingsnis – dviračio dydžio pasirinkimas. Jei dviratį perkate fizinėje parduotuvėje, tuomet jums problemų nekils: dviratį galėsite „pasimatuoti“ bei sulaukti pardavėjo konsultacijos. Na, o jei dviratį perkate internete, jums reikės vadovautis pateiktomis dydžių lentelėmis, o konsultacijos prašyti nuotoliniu būdu.

Dviračio dydis taikomas atsižvelgiant į tris skirtingus dydžius: bendrą jūsų ūgį, kojos ilgį nuo pėdos iki užpakalio ir ištiestų rankų ilgio ir bendro ūgio santykis. Todėl prieš perkant dviratį (ypatingai perkant internetu) reikėtų žinoti šiuos skaičius ir juos atsiminti. Tai paspartins dviračio pirkimo procesą ir užtikrins, kad jis praeis sklandžiai.

Štai, 5 žingsniai ir naujas dviratis jūsų!

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas