Kultūra

Viktoras Diawara: „Džiaugiamės, kad turime progą vėl pasirodyti gyvai“

Liepos 9-osios, penktadienio, vakarą Gastro Pub „Aš būsiu čia“ kiemo scenoje nuskambėjo grupės „SKAMP“ koncertas. Jam pasibaigus, pakalbinome grupės vokalistą, gitaristą ir tekstų autorių V. DIAWARĄ.

 

– Kaip jaučiatės sugrįžę į sceną po karantino?

– Džiaugiamės, kad turime progą vėl pagroti gyvai, nes išties labai daug laiko praėjo nuo tikrų koncertų. Buvome jų labai pasiilgę.

– Kiek laiko nekoncertavote gyvai?

– Su grupe pasirodėme praeitą vasarą. Tad, galima sakyti, koncertų nebuvo metus.

– Koks skirtumas pasirodant mažuose miestuose ir didmiesčiuose?

– Aš nesistengiu skirstyti publikos. Manau, kad mažesniuose miestuose žmonės yra nuoširdesni ir labiau džiaugiasi koncertu. Vilniečiai jų mato žymiai daugiau, kone kasdien. Kalbant apie Ukmergę, čia buvo labai gera ir šilta. Mes su „SKAMP“ šiuo metu retai koncertuojame, nes visi grupės nariai turime daug kitų projektų, todėl kiekvienas pasirodymas, kad ir kur jis bebūtų – mums yra svarbus.

– Per kiek laiko po karantino teko pasiruošti koncertui?

– Turėjome bėdų, nes mūsų bosistas savaitę prieš pasirodymą atsisakė dalyvauti. Neradome kito žmogaus, todėl reikėjo viską permąstyti, daug repetuoti su būgnininku. Mes privalėjome kelias boso partijas paruošti iš anksto per labai trumpą laiką, tad turėjome keblumų. Nemanau, kad tai buvo mūsų pats geriausias koncertas. Taip pat gaila, kad Erikos balsas šiek tiek „nusėdo“, nes jau esame atpratę dainuoti. Bet jau yra taip, kaip yra. Galų gale manome, jog viskas gana šauniai praėjo.

– Kokie dar Jūsų vasaros planai?

– Koncertų šiuo metu labai daug, bet ne tik su šia grupe. Artimiausiu metu su „SKAMP“ grosime Visagine, važiuosime į kelias kitas vietas. Aš pats turiu ir kitų projektų, vykstu į Italiją dalyvauti festivaliuose. Kiek žinau, Erika bus pajūryje, ilsėsis ir turės pasirodymų. Su „SKAMP“ grupe šią vasarą planuojame 3–4 koncertus, daugiau pasirodyti negalime.

– Visi grupės nariai turi kitų darbų. Susiėjimas su „SKAMP“ – rečiausias Jūsų darbotvarkėje?

– Taip, tikrai. Mums tik labai smagu susitikti ir pagroti tas dainas, kurias daug kas žino. Mes jau seniai nieko naujo nesame paruošę. Paskutiniai nauji kūriniai įrašyti prieš kelerius metus. Visi turime atskirus darbus, Erika – savo solinę karjerą, Vilius dirba universitete (juokiasi).

– Ačiū už pokalbį.

Kalbėjosi Saulė BALČIŪNAITĖ

AUTORĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas