„Ukmergės krašto atradimai“, Naujausi, Sportas

Miesto šventė prasidėjo sportiniais renginiais

Arvydas PĖŠINA

Pirmoji Miesto šventės „Sveika, Ukmerge!“ diena prasidėjo sportiniais renginiais. Pirmiausia – mankšta ant piliakalnio. Ji sutraukė ne tik būrį mankštos mėgėjų, bet ir trenerius – pakalbėti apie mankštos svarbą, kaip ją teisingai atlikti.

Vėliau Miesto šventės renginių estafetę perėmė jaunieji sportininkai. Sporto centro dziudistai šalia Kraštotyros muziejaus surengė parodomąsias varžybas. Treneris Eugenijus Simonaitis papasakojo apie dziudo pradžią Ukmergėje, šiandieninius sportininkų pasiekimus. Po informacijos apie taisykles sportininkų, nors ir lijo lietus, laukė apšilimo pratimai, imtynių veiksmų demonstravimas.

Tuo metu šalia savivaldybės vyko lauko šachmatų varžybos.

Vėliau renginiai persikėlė į „Šilo“ progimnaziją ir Dukstynos pagrindinę mokyklą. „Šilo“ progimnazijoje surengtos didelio susidomėjimo sulaukusios krepšinio 3X3 varžybos. Jose dalyvauti panoro 14 jaunių ir jaunučių komandų, iš viso 56 žaidėjai. Suaugusiųjų varžybose dalyvavo 9 komandos. Krepšininkus ir kitų sporto šakų atstovus sportininkus apdovanojo savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas ir Sporto centro direktorius Vitalijus Martikonis, taip pat įteikti Sporto centro baigimo pažymėjimai ir dovanos jauniesiems sportininkams.

Dukstynos pagrindinės mokyklos stadione vyko mažiausiųjų futbolininkų draugiškas turnyras. Jame dalyvavo dvi Ukmergės sporto centro ir Anykščių „Šilelio“, Kėdainių futbolo klubo „Nevėžis“ bei Širvintų sporto centro komandos. Laimėtojų čia nebuvo – nugalėjo draugystė.

AUTORIAUS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas