Sveikata

Romanovo klinika ir joje teikiamos paslaugos

Kiekvienas norime gražios šypsenos ir kad dantys niekuomet nekeltų problemų. Todėl kiekvienas privalome išsirinkti kliniką, kuri rūpinsis mūsų šypsena. Viena iš geriausių odontologijos klinikų yra Z. Romanovo Klinika. Šiltas bendravimas, profesionalumas ir nuoširdus rūpestis, tai – apie mus, teigia klinikos personalas. Labai didžiuojamės savo komandos nariais, kurie yra ne tik aukščiausios kategorijos gydytojai, turintys mokslinius laipsnius, dėstantys universitete, bet ir nuostabūs žmonės, apgaubiantys savo pacientus dėmesiu ir šiluma, taip apie personalą atsiliepia kolegos.

Klinikoje teikiamos pagrindinės paslaugos:

Dantų protezavimas. Dantų protezavimas – ne tik vyresnių žmonių problema. Nuo taisyklingo sąkandžio ir geros dantų būklės priklauso visa bendrinė žmogaus sveikata. Dažnai žmonės vengia procedūros, manydami, kad protezavimas yra itin skausminga procedūra, tačiau tai nėra tiesa.Procedūros metu naudojami įvairūs nuskausminamieji, kai patepame netgi dūrio vietą, kur bus leidžiami vaistai. Kalbant apie sveikatą po pirminės operacijos, nugludinus reikiamus dantis, defektas pašalinamas laikinų restauracijų pagalba, kad pacientas nejaustų skausmo dėl aplinkos rūgščių ar temperatūrų skirtumų. Tai padeda užtikrinti, kad pacientas visiškai be skausmo grįžtų į kasdienį gyvenimą. Daugeliu atvejų protezavimo proceso trukmė priklauso nuo defekto dydžio, norimo rezultato, padėties pasikeitimo ir operacijos apimties.

Dantų implantavimas. Šiandien dantų implantai yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori pakeisti pamestus ar pažeistus dantis. Gyvenimas be dantų netekimo daro įtaką žmogaus išvaizdai ir mitybai, kietesnio maisto kramtymas tampa iššūkiu ir gali pakeisti žmogaus mitybos įpročius, o dėl šio pokyčio jis gali turėti šalutinį poveikį žmogaus sveikatai. Norėdami to išvengti, odontologai siūlo pranašumą naudoti dantų atkūrimo būdus. Dantų implantai yra natūralių dantų šaknų pakaitalas. Titano sraigtai chirurginiu būdu įsukami į žandikaulį, kad būtų galima pakeisti pamestas ar pašalintas danties šaknis. Be dantų kaulai laikui bėgant pradeda mažėti. Žalingas kaulų netekimas gali padėti žandikauliui susitraukti ir pakeisti veido struktūrą (suformuoti išsikišusį žandikaulį, netaisyklingą veidą ir kt.). Implanto šaknis gali padėti išvengti žandikaulio pablogėjimo ir išlaikyti jūsų veidą taisyklingos formos. Įstatant dantų implantus, nėra pakeičiami ar išlyginami gretimi dantys pagal implantą. Visada yra atsižvelgiama į dantų formą bei jų liniją. Jūsų natūralūs ir sveiki dantys nėra pažeidžiami.

Estetinis plombavimas. Estetinis plombavimas yra vainiko atstatymo procesas, kad jis būtų panašus į dantį. Ši operacija gali ne tik atkurti estetinę dantų funkciją ir pagražinti jūsų šypseną, bet ir atkurti maisto kramtymo ir kalbėjimo funkcijas. Kosmetinio plombavimo metu mūsų klinikos gydytojai ir odontologai atnaujina dantų anatominę struktūrą, spalvą ir skaidrumą, struktūrą ir funkciją. Šis gydymo būdas nėra rekomenduojamas kai yra dideli (daugiau nei 1/3 danties vainiko) pažeidimai, daugybės dantų padėties anomalijos, daugybinės dantų įgimtos danties emalio anomalijos, pažeidimai giliai po dantenomis ir kitais atvejais. Jei norite balinti dantis, rekomenduojama tai padaryti prieš estetinį plombavimą. Kosmetinio užpildymo procedūra gali būti atlikta tik praėjus daugiau nei mėnesiui po balinimo. Tai svarbu, nes plomba atitinka natūralaus danties spalvą.

Profesionali burnos higiena. Profesionali burnos higiena yra būtina procedūra kiekvienam pacientui, norinčiam palaikyti burnos ir dantų sveikatą. Burnos higienos procese naudojama speciali įranga kietoms ir minkštoms apnašoms pašalinti bei dantų ir plombų paviršiui poliruoti. Ši procedūra padeda atsikratyti apnašų, taip pat gerina dantų būklę ir burnos kvapą.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas