Naujausi, Nuomonių telefonas

Riboženkliai jau suvienodinti

Nijolė STUNDŽIENĖ

„Mieste pastatyti du nauji riboženkliai: vienas – prie „Lidl“ prekybos centro, kitas – prie pieninės. Įrengus ženklą nuo Utenos pusės, kilo pasipiktinimas dėl ant jo esančios, kelią simbolizuojančios juodos juostos. Dėl to ji buvo nudraskyta. Tačiau vėliau gal pasipiktinimas atlėgo, nes prie pieninės, nuo Kauno pusės, esančiame riboženklyje juosta liko. Kaip čia yra su tais riboženkliais? Mano nuomone, jie turėtų būti vienodi“, – kalbėjo į redakciją skambinęs ukmergiškis.

Savivaldybės administracijos Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Tadas Balžekas informavo, kad šiuo metu riboženklis Vytauto gatvėje, prie „Lidl“ prekybos centro, jau atstatytas. Taigi, dabar abu – tiek pastarasis, tiek esantis Kauno gatvėje, yra vienodi – su juostomis.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • riba :
    Ribozenkliai -Ukmerges geda.State gal kokius 4 metus, .Nelabai skiriasi nuo buvusiu.Toliau vyksta priesrinkimine agitacija- kai nera kuo pasigirti, tai nors ribozenklius nufotografuoja ir ideda i laikrasti..Parasykit apie ekonomika, versla , o ne apie europiniu pinigu isisavinima.
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas