Naujausi, Nuomonių telefonas

Rangovas darbus objekte žada baigti laiku

Loreta EŽERSKYTĖ

Į redakciją paskambinęs Žiedo gatvės gyventojas pasidalijo jam nerimą keliančiomis mintimis, kaip vyksta gatvių tvarkymo darbai: „Praėjusią savaitę labai nustebome išvydę, kad prie Žiedo ir Deltuvos gatvių sankryžoje statomo žiedo atvykusi technika pradėjo laužyti ką tik paklotą naujutėlį asfaltą. Objekte kelininkai dirbo ir šeštadienį, dviejų sluoksnių, apie 15 cm storio asfalto gabalai buvo kraunami į automašiną ir išvežami. Su kaimynais spėliojame, kad padarytas brokas ir jį teks taisyti. O gal suklydo projektuotojai ir bus platinama važiuojamoji dalis, nes žiede apsisukti vilkikui su priekaba sudėtinga… Bet kuriuo atveju tarsi į balą išmetami pinigai ir dar nežinia kiek nusikelia objekto pridavimas. O juk jis jau ir taip vėluoja…“ Skaitytojo teigimu, situacija nėra eilinė, todėl ukmergiškiai lauktų valdžios paaiškinimo.

Rajono savivaldybės administracijos Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Tadas Balžekas paaiškino, kad iš tiesų ardoma dalis asfalto dangos.

„Atlikus laboratorinius bandymus buvo pastebėti defektai, kurie viršija leistinas normas. Kadangi defektai rasti apatiniame asfalto sluoksnyje, dangą reikėjo ardyti iki pagrindų. Dėl atliktų darbų defektų visa rizika tenka rangovui – UAB „Ukmergės keliai“. Minėtų darbų „perdarymas“ savivaldybei papildomai nekainuos, projekto darbų atlikimo terminas dėl to nebus pratęstas. Pagal pasirašytą projekto „Susisiekimo komunikacijų paskirties statinio Žiedo gatvės ir Deltuvos gatvės sankryžoje kapitalinis remontas, įrengiant žiedinę sankryžą, Ukmergės mieste“ rangos darbų sutartį, visi darbai šiame objekte turi būti užbaigti iki šių metų liepos 31 dienos. Rangovas žada, kad viską atliks laiku,“ – teigė rajono savivaldybės atstovas.

Genovaitės KAZIELIENĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Nenustebkit :
    Kada nors kokia "įmonė" pripažins savo klaidas? Geras ten koks "darbų vadovas" diedukas - visą laiką sėdi senam valdiškam pasate, ot geras darbas, tik ant kaitrų nelinkėčiau... Bet va ir vadovai visą diena sedėdami mašinoi nieko ir nemato :)
  • Amber :
    Tai kam reikia meluoti,kad dėl lietingų orų ir medžiagų trūkumo,vėluojama.Jeigu nekokybiškai atlikti darbai.
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas