Vaikai jau išbandė naują aikštelės dangą.

Naujausi, Sportas

Deltuvoje atnaujintas stadionas

Užbaigti Deltuvos pagrindinės mokyklos stadiono atnaujinimo darbai. Juos vykdant įrengta aptverta krepšinio-tinklinio aikštelė, bėgimo takas, suoliukai žiūrovams, pastatytos šiukšliadėžės.

Deltuvos pagrindinė mokykla vykdė projektą „Deltuvos pagrindinės mokyklos stadiono (krepšinio-tinklinio aikštelės, bėgimo tako) atnaujinimas“ pagal pateiktą Ukmergės rajono vietos veiklos grupės vietos plėtros strategijos priemonę ,,Parama investicijoms į kaimo gyventojams svarbius viešuosius objektus ir kraštovaizdžio gerinimą“. Projektas sulaukė finansavimo – 48 785 Eur. 300 eurų prisidėjo Deltuvos miestelio bendruomenė, likusią sumą skyrė rajono savivaldybė. Iš viso stadiono atnaujinimas atsiėjo beveik 80 tūkst. eurų.

Darbus, kurie prasidėjo dar 2019 metais, vykdė UAB ,,Ukmergės versmė“.

Kaip „Gimtajai žemei“ pasakojo Deltuvos pagrindinės mokyklos mokytoja Laima Zarankienė, senojo stadiono takas bei aikštelės asfalto danga buvo ištrupėjusi, paviršius nelygus, krepšinio lentos sulūžę. Todėl švietimo įstaiga norėjo pagerinti ne tik sportui skirtos vietos būklę, bet ir jos estetinį vaizdą.

„Dabar turime puikias sąlygas poilsio, sporto ir kultūrinės veiklos organizavimui bei turiningam laisvalaikio praleidimui, – džiaugėsi deltuviškė. – Atnaujintame stadione, kuriuo galės naudotis ne tik mokiniai, bet ir visa Deltuvos miestelio bendruomenė, svečiai, organizuosime sporto, šeimų šventes, užsiėmimus, varžybas, kartų susitikimus. Be to, čia bus saugiau.“

„G. ž.“ inform.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas