Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Plaukų šampūnai jūsų plaukų tipui!

Dauguma iš jūsų linkę eiti į parduotuves ir pirkti tam tikrą šampūną tik todėl, kad reklamoje matėte blizgančius savo mėgstamos įžymybės plaukus. Tačiau nedaugelis iš jūsų supranta, kad tas šampūnas gali netikti jūsų plaukų tipui. Kiekvienam plaukų tipui reikia skirtingo plaukų priežiūros šampūno, atitinkančio jo poreikius.

Sausų plaukų šampūnas

Sausų plaukų šampūnas: Garbanoti plaukai būna sausi, nes galvos odoje išsiskiriantis aliejus nepasiekia galiukų. Sausų plaukų šampūnai yra puikus sprendimas, padedantis atkurti pirminę tekstūrą. Pirkdami sausiems plaukams skirtus šampūnus, visada rinkitės tuos, kurie yra su gemalų aliejumi, riešutų aliejumi ir taukmedžio sviestu. Šios sudedamosios dalys užfiksuos drėgmę jūsų sruogose ir taip sustiprins kiekvieną sruogą. Šie kondicionuojamieji šampūnai, praturtinti vitaminais ir mineralais, pamaitins sausus plaukus nuo šaknų iki galiukų, kad jie vėl taptų natūraliai žvilgantys.

Riebių plaukų šampūnas: Jei esate plonų plaukų savininkas, turbūt pastebėjote, kad jūsų plaukai tampa riebūs, net jei ką tik išsiplovėte plaukus. Tokiems plaukams kaip tik tinka valomieji šampūnai. Šių šampūnų sudėtyje esantis pantenolis ne tik padės visiškai pašalinti riebalavimąsi, bet ir sutankins sruogas.

Šampūnas nuo plaukų slinkimo: Ar pastebėjote, kad jūsų plaukai pamažu retėja? Tuomet galbūt jums reikėtų naudoti veiksmingą plaukų slinkimo šampūną. Nors šie šampūnai nežada atauginti plaukų, jie efektyviai veikia užkirsdami kelią būsimam plaukų slinkimui. Šie šampūnai veikia blokuodami DHT (dihidrotestosteroną) ir užtikrina geriausią apsaugą nuo plaukų slinkimo. Daugumos šių šampūnų sudėtyje yra baltymų ir aminorūgščių, padedančių plaukams augti storesniems.

Pažeistų plaukų šampūnas: Jei mėgstate dažnai karščiu stilizuoti savo plaukus, tikėtina, kad jūsų plaukai bus pažeisti. Dėl karščio stilizacijos sumažėja plaukų drėgmė, todėl jie atrodo sausi ir nuobodūs. Šių šampūnų sudėtyje yra baltymų ir drėgmę išlaikančių medžiagų, todėl plaukai atrodys blizgesni nei anksčiau. Baltymai skatina plaukų augimą, o humektantai padeda atkurti prarastą drėgmę.

Tačiau vien šių šampūnų naudojimas nesuteiks jūsų plaukams natūralaus blizgesio. Savaitgalio režimą papildykite tinkamu plaukų kondicionieriumi ir akimirksniu išgaukite blizgesį! Šiuose kondicionieriuose esančios veikliosios medžiagos padės pašalinti skilinėjančius plaukų galiukus, todėl plaukai taps glotnesni, šilkiniai ir stipresni.

Koks yra geriausias riebių plaukų šampūnas?

Jei ieškote geriausio šampūno riebiems plaukams, šis straipsnis jums padės. Geriausio šampūno riebiems plaukams paieška daugeliui žmonių gali būti paini, nes yra daugybė pasirinkimų. Tik pagalvokite apie plaukų priemonių salelę savo prekybos centre. Esu įsitikinęs, kad joje bus gausu įvairių rūšių ir prekės ženklų šampūnų.

Skirtingų žmonių poreikiai perkant plaukų produktus skiriasi. Pavyzdžiui, sausus plaukus turintys žmonės norėtų šampūno, kuris drėkina plaukus, o pažeistus plaukus turintys žmonės norėtų šampūno, kuris juos atkuria ir kontroliuoja pažeidimus. Riebių plaukų turintieji paprastai rinktųsi šampūnus, kurie gali padėti sumažinti riebalų išsiskyrimą galvos odoje.

Riebūs plaukai susidaro dėl per didelio riebalų išsiskyrimo iš galvos odos. Kiekvienas žmogus gamina šiek tiek riebalų, kurie būtini, kad plaukai atrodytų blizgantys. Tačiau dėl per didelio šio aliejaus kiekio plaukai atrodys riebūs ir nepatrauklūs. Tai pagrindinė problema, su kuria susiduria riebių plaukų turintys žmonės. Norint kovoti su šia problema, geriausia ją spręsti iš esmės, kontroliuojant riebalų išsiskyrimą.

Geras būdas tai padaryti – naudoti specializuotus riebių plaukų šampūnus. Ieškokite šampūnų, kurių sudėtyje yra vitaminų, nes tai pagerins jūsų galvos odos sveikatą. Įmasažuokite jį į galvos odą, kad jis lengvai įsigertų ir suteiktų naudos. Vienas iš populiariausių priedų yra vitaminas E, kuris paprastai labai gerai padeda palaikyti sveikus plaukus. Per tam tikrą naudojimo laikotarpį pradėsite pastebėti tam tikrą skirtumą savo plaukuose.

Riebių plaukų šampūnai su natūraliomis sudedamosiomis dalimis taip pat labai veiksmingai padeda pašalinti šią problemą. Natūralūs ingredientai, tokie kaip taukmedžio sviestas ar alavijas, yra puikios drėkinamosios medžiagos, kurios gali padėti kontroliuoti galvos odos riebalų problemą. Taukmedžio sviestas yra vienas geriausių produktų, kuriuos galima tepti ant plaukų, nes jis padeda subalansuoti riebalus. Skirtingai nei įprasti šampūnai, šie šampūnai taip pat nėra šiurkštūs plaukams ir turi nedidelį šalutinį poveikį arba jo visai neturi.

Dar vienas svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, – pirkti švelnesnį šampūną. Riebių plaukų žmonės paprastai turi plauti plaukus kasdien, kad suvaldytų riebalus. Kadangi kasdienis plovimas gali pakenkti plaukams, nes iš jų pašalinami natūralūs aliejai, švelnesnis šampūnas sumažintų tokią tikimybę. Švelnūs šampūnai paprastai mažiau putoja, kad plaukai nebūtų per daug sausi. Atminkite, kad plaukuose ir galvos odoje turi būti tinkama aliejų pusiausvyra – ne per daug ir ne per mažai.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas