Asociatyvi nuotrauka.

Aktualijos, Naujausi, Sveikata

Ligoninėje neliko COVID-19 skyriaus

Nuo birželio 23 dienos, trečiadienio, Ukmergės ligoninėje uždarytas COVID-19 skyrius, kuris veikė nuo pirmojo karantino pradžios.

Kaip „Gimtajai žemei“ sakė VšĮ Ukmergės ligoninės vyriausiasis gydytojas Rimvydas Civilka, antradienį su Santaros klinikomis buvo sutarta, kad mūsų mieste neliks koronavirusu sergančiųjų gydymui skirto padalinio.

„Šiandien išrašėmė paskutinius keturis Covid-19 skyriuje besigydžiusius pacientus“, – gerėjančia situacija džiaugėsi vyr. gydytojas. Pasak jo, artimiausiu metu gydymo įstaigos darbas grįš į įprastą ritmą.

Dėl ženkliai išaugusio COVID-19 liga sergančiųjų gydymui skirtų lovų poreikio Vilniaus regione, praėjusių metų lapkritį Ukmergės ligoninėje perorganizuotas paslaugų teikimas, nutrauktos planinės operacijos. Lapkričio 4-ąją atnaujintas minėtojo skyriaus darbas su 28 lovomis, o 19 dieną atidarytas antras tokio pat dydžio skyrius.

Ukmergė buvo viena pirmųjų, susidūrusių su koronaviruso pasekmėmis. Daug ką patyrusi ir išmokusi mūsų gydymo įstaiga tapo atramine Vilniaus regiono ligonine, į kurią ilgą laiką buvo vežami COVID-19 infekuoti pacientai.

Šiuo metu sergančiųjų mažėja visoje Lietuvoje. Nors Ukmergė pagal sergamumo rodiklius vis dar išlieka šalyje priešpaskutinėje vietoje, tačiau statistika byloja, jog ir mūsų rajonas vaduojasi iš pandemijos gniaužtų. Lietuvoje 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų teko 60,9 nauji atvejai, Ukmergėje – 151,3, Visagino savivaldybėje – 193.

Birželio 21-ąją mūsų rajone neužregistruota nė vieno naujo susirgimo. Pastarąją savaitę per dieną vidutiniškai buvo nustatoma po 2 užsikrėtusius asmenis. Sergamumas Ukmergėje, lyginant su ankstesne savaite, sumažėjo 63,2 proc. Šiuo metu vis dar serga apie 66 ukmergiškius.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas