Asociatyvi nuotrauka.

Nuomonių telefonas

Autobusas negali stoti kiekvienoje miesto stotelėje

Nijolė STUNDŽIENĖ

Želvos gyventojas bėdojo dėl priemiesčio autobuso sustojimo taškų. Jis klausė, kodėl maršruto Ukmergė–Želva autobusas, važiuodamas į Želvą, nesustoja miesto centre. Pasak vyriškio, tuomet nereikėtų žmonėms vykti į Autobusų stotį, keleiviai galėtų autobuso laukti mieste esančioje stotelėje.

UAB Ukmergės autobuso parkas direktorius Alfonsas Prabišas paaiškino, jog priemiesčio autobusai negali sustoti kiekvienoje stotelėje, jie paprastai stabdomi vieną kartą. „Vykstant maršrutu Ukmergė–Želva autobusas mieste stoja du kartus – Vytauto gatvėje, prie autoserviso, kad būtų patogiau mokiniams, ir Antakalnio gatvėje, prie „Iki“ parduotuvės, – kalbėjo A. Prabišas. – Sustoti miesto centre, prie muziejaus, negalima dėl eismo saugumo – susidaro spūstys, avaringos situacijos. Be to, priemiesčio autobuso negalima stabdyti dažnai, nes lėtinasi nuvykimo laikas, žmonės nori kuo greičiau grįžti namo. Jei vykstant į Želvą pradėsime mieste stoti 3–4 kartus, to paties užsimanys ir važiuojantys kitais maršrutais. Taip priemiesčio autobusai taps miesto transportu.“

Pasak direktoriaus, dabar nėra problemos žmonėms atvykti į Autobusų stotį, be to, daugelis dar nori užsukti ir į šalia esančią „Lidl“ parduotuvę.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Pagalvokim :
  Ar kas nors gali pasikeisti sistemoje jeigu jos vadovas kėdėje daugiau nei ketvirti amžiaus? Kai kurie žmonės tiek negyvena...
 • Tikrai :
  labai jau biurokratiškas pasiteisinimas! Kažkaip nesinori tikėti.
 • Klounai :
  Ir tiek....
 • Gintas :
  Iš ir į Deltuva išviso autobusų nėra, o galėtų antruką paleisti ne iki Statikų o iki Deltuvos, kas ten belieka 2 kilometrai. O dar iš sodų kiek žmonių važiuotų.
 • Nenustebkit :
  O koks skirtumas autobusų parkui dirbs nuostolingai ar pelningai? Savivaldybė padengs išlaidas vienu ar kitu atveju... Kas gali pasikeisti, kai direktorius valdo dar nuo 199* metų?
 • Rasa :
  O paskui verkia keleiviu nera. Ne kiek nesistengia laikytis zaliojo kurso ir kad kuo daugiau zmoniu butu patogu keliaut autobusais. Zino tik kainas kelti.
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas