Asociatyvi nuotrauka.

Naujausi, Nuomonių telefonas

Teoriškai – akcija, praktiškai – nėra

Genovaitė KAZIELIENĖ

Į redakciją paskambino ukmergiškis, kuris piktinosi, kad prekybos tinklo „Maxima“ akcija, kai su AČIŪ kortele nusipirkus prekių už 30 eurų ar daugiau galima įsigyti prekę už 1 centą, skelbiama „ant durniaus“: „Šįryt, birželio 7 dieną, apie 9 valandą, parduotuvėje, esančioje Ukmergėje, Žiedo gatvėje, įsigijau pirkinių už tokią sumą, kad gaučiau prekę už centą. Man turėjo parduoti traškučių. Tačiau pardavėja pasakė, kad prekių jau nėra. Aš suprantu, kad akcijos skelbiamos ne iš geranoriškumo, o norint pritraukti pirkėjų, bet iš mūsų nereikėtų taip tyčiotis, kad jau rytą akcija „baigėsi“, – neslėpė apmaudo laikraščio skaitytojas.

Ir pridūrė, kad panašių situacijų pasitaikė ir kituose prekybos tinkluose.

Skaitytojo pretenzijas perdavus prekybos tinklo „Maxima“ administracijai, gavome Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorės Ernestos Dapkienės atsakymą: „Labai apgailestaujame, kad klientas negalėjo pasinaudoti akcijos „Su AČIŪ beveik už AČIŪ“ pasiūlymu. Primename, kad pagal šios akcijos taisykles yra numatyta, jog akcinių prekių (šiuo atveju grietinės ir svogūnų skonio traškučių PRINGLES), kurių galima įsigyti už 1 centą, kiekis yra ribotas. Deja, šios prekės paskutinę akcijos dieną Ukmergėje esančioje „Maxima XX“ nebebuvo.

Kiekvieną savaitę yra parenkama vis nauja akcinė prekė, kurią, jeigu su AČIŪ kortele yra perkama už 30 eurų ar daugiau, galima įsigyti už 1 centą. Taip pat primename, kad akcijoje dalyvaujančią prekę reikia pačiam pasiimti ir turėti savo pirkinių krepšelyje prieš apmokant pirkinius.“

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Xexe :
    Tikėti prekybos centrų akcijomis - savęs negerbti. Šita "Akcija" viso labo marketingo triukas - žmogus tarkim įprastai perka už 20-25€...bet susigundė gauti kažką už dyką ir dar paima kokių nebutinų prekių,kurių taip nebūtų emęs už 5-10€,kad būtų lygiai 30€...ir "laimėtų" traškučių pakelį už 1ct....bet laimi tik vienas prekybos centras,jis ne tik parduoda daugiau prekių bet dar ir ragą muša su akcijoje prekę.... Paskelbia,kad akcininkų prekių kiekis ribotas ir nėra prie ko prikibti - viskas teisėta. Juk niekur neskelbiama jos tas ribotas akcininkų prekių kiekis - jis gali būti ribotas ir 1 čipsų pakelis ant visos Lietuvos... Todėl turėtų žmonėms būti suteikta alternatyva - kita analogiškos vertės prekė,arba atitinkama suma pervedama į Maximos nuolaidų kortelę,kad žmogus galėtų kito apsipirkimo metu galėtų sumokėti dalį pirkinių sumos tais maximos litais. Bet čia Lietuva - verslas ne tik išdūrs bet ir pareikš viskas teisėta.
  • Lina :
    Bet Ukmergės rajono vartotojų kooperatyve visada yra akcijiniu prekių, niekada nepritrūksta
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas