Kriminalai, Naujausi

Kamine degė suodžiai

Pastaruoju metu Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba sulaukia vis daugiau kvietimų atlikti įvairius gelbėjimo darbus. Ši tendencija pasikartojo ir praėjusią savaitę. Ugniagesiai skubėjo gesinti vieną gaisrą ir penkis kartus vyko atlikti įvairių gelbėjimo darbų.

Šildymo sezonas jau pasibaigęs, tačiau gegužės 26-ąją Vytauto g. esančio medinio dviejų aukštų namo kamine degė suodžiai. Dūmų detektoriaus patalpose nebuvo.

Du kartus gelbėtojų pagalbos prireikė ant važiuojamosios kelio dalies išsiliejus dyzelinui. Gegužės 24-ąją, 13.07 valandą, gautas pranešimas, kad iš krovininio automobilio „Iveco Eurocargo“ iškrito transportavimo talpa ir iš jos išsiliejo apie 500 l dyzelino. Panaudojus sorbentą ir sugeriamąją juostą kuras surinktas. Pastačius bonines užtvaras apsaugoti trys lietaus nuotekų šuliniai, kad į juos nepatektų teršalai. Gegužės 27-ąją, apie 12.50 valandą, Deltuvos ir Gerseniškių gatvių sankryžoje iš vilkiko „Scania“ kuro bako ant važiuojamosios kelio dalies išsiliejo apie 800 l dyzelino. Atvykę ugniagesiai mediniais kaiščiais užsandarino kuro baką. Kad teršalai nepatektų į kanalizacijos šulinį, jis apipiltas smėliu. Išpumpavus likusį kurą, bakas nuimtas. Kitus kelio tvarkymo darbus atliko Kelių priežiūros tarnyba.

Taip pat du kartus Ukmergės priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai teko vykti atidaryti butų durų. Gegužės 24-ąją pranešta, kad Anykščių g. esančiame bute gyvenanti vieniša 80-metė neatsiliepia telefonu, neatidaro durų. Bute dega šviesos, todėl įtarta, kad moteriai sušlubavo sveikata. Panaudojus laužtuvą atidarius buto duris, viduje rastas mirusios moters kūnas. Gegužės 29-ąją gelbėtojai gavo pranešimą, kad dukra negali susisiekti su Deltuvos g. gyvenančiu tėvu. Kopėčiomis pro balkoną patekus į butą, jo šeimininkas rastas miręs. Į vidų įleisti policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos darbuotojai. Praėjusią savaitę, gegužės 25-ąją, gelbėtojai vyko į Siesikų seniūnijos Tulpiakiemio k. pašalinti ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtusį medį.

„G. ž.“ inform.

Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas