Ukmegiškiai priėmė Kinijos ambasadorių S. Zhifei (viduryje) su patarėjais.

Aktualijos, Naujausi

Ambasadoriui dėkojo už pagalbą

Praėjusią savaitę su neoficia-liu vizitu Ukmergėje lankėsi Kinijos ambasadorius Lietuvoje Shen Zhifei su savo patarėjais. Viešnagės metu ambasadoriui padėkota už praėjusiais metais ukmergiškiams padovanotas apsaugos priemones.

Kinijos ambasadorius S. Zhifei į Ukmergę atvyko Miesto bendruomenės kvietimu. Svečius priėmė bendruomenės pirmininkas Julius Kazėnas bei Technologijų ir verslo mokyklos direktorius Jonas Cesevičius.

Praėjusiais metais Kinijos Liaudies Respublikos ambasada Ukmergei, kuriai vienai iš pirmųjų Lietuvoje smogė koronaviruso pandemijos banga, ištiesė pagalbos ranką. Miesto bendruomenės pirmininko J. Kazėno iniciatyva tuomet sulaukta dovanų – 5 000 medicininių kaukių ir 300 apsauginių akinių.

Humanitarinę pagalbą mūsų rajonui skyrė Kinijos įmonės, atstovaujamos ENERGY CHINA, NCPE ir jiems priklausantis Energetikos tinklų institutas. Šią akciją inicijavo Kinijos ambasadorius Lietuvoje S. Zhifei.

Pasak miesto bendruomenės pirmininko J. Kazėno, jį ir Kinijos ambasadorių sieja sena draugystė, S. Zhifei yra kelis kartus viešėjęs ir Ukmergėje, susitikęs su rajono bei įmonių vadovais. Mūsų miestui tapus koronaviruso židiniu, trūkstant medicininių apsaugos priemonių, bendruomenės pirmininkas pagalbos kreipėsi į ambasadorių ir labai greitai sulaukė kvietimo atsiimti dovanas.

Dauguma tuomet gautų apsaugos priemonių atiteko Ukmergės ligoninei, Pirminės sveikatos priežiūros centrui, taip pat uždarosioms akcinėms bendrovėms „Teragyda“ ir „Vilkmergės klinika“.

Dalis apsaugos priemonių pasiekė ir rajono Vartotojų kooperatyvo mažų parduotuvių, UAB „Ukmergės duona“ darbuotojus, UAB „Ukmergės autobusų parkas“ vairuotojus. Medicininės kaukės buvo dalinamos senjorams, neįgaliems vaikams bei socialiai pažeidžiamiems asmenims.

Šįkart Ukmergėje apsilankiusiam ambasadoriui įteiktas padėkos ordinas, aptartos tolesnio bendradarbiavimo ir draugystės galimybės.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • kinieciai :
    siaip uz dyka nieko nedalina.turbut slapta paprase kokios paslaugos.
  • Pilietis :
    Kazėnas vis dar kaukės tinkamai užsidėti neišmoko.
  • Giedrius :
    Jei Ukmergėn atvažiuotų Anglijos karalienė, tai ją irgi Kazėnas pasitiktų?
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas