Asociatyvi nuotrauka.

Naujausi, Nuomonių telefonas

Reikalauja to, ko žmogus negali padaryti…

Loreta EŽERSKYTĖ

 

Į redakciją paskambinęs vyriškis sakė, kad baigėsi jo paso galiojimo laikas. Kai jis kreipėsi į Migracijos tarnybą, jam buvę atsakyta, kad dėl asmens dokumento pakeitimo reikia registruotis internetu.

„Man jau beveik 70 metų, aš gyvenu kaime ir niekada nesinaudojau internetu. Tai kaip aš užsiregistruosiu? Kai tai pasakiau, man atrėžė, kad sėdėsiu be paso. Kodėl iš žmonių reikalauja to, ko jie negali padaryti?“ – piktinosi skaitytojas.

Ukmergiškio klausimą persiuntėme Migracijos departamentui prie LR Vidaus reikalų ministerijos. Gavome tokį Administravimo skyrius vyriausiosios specialistės Loretos Tumalavičienės atsakymą: „Mig-racijos departamentas, vykdydamas savo funkcijas karantino sąlygomis ir siekdamas nuo galimų rizikų apsaugoti klientus ir darbuotojus, laikinai pakeitė klientų aptarnavimo tvarką. Ji buvo keičiama atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas suvaldyti koronaviruso infekcijos plitimą. Migracijos departamentas pranešimais savo interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse, informaciniais skelbimais prie priimamųjų informavo klientus, kad šalyje paskelbto karantino dėl COVID-19 ligos metu teikiamos tik elektroninės paslaugos ir dėl vizito pas specialistą privalu registruotis iš anksto nurodytu interneto adresu. Klientų taip pat buvo paprašyta įvertinti vizito į migracijos skyrių būtinybę ir, esant galimybei, jį atidėti. Garbaus amžiaus žmonėms, kaip ir Jūsų aprašytuoju atveju, yra daromos išimtys – jiems atvykus, asmenys aptarnaujami net be išankstinės vizito rezervacijos.

Negalėtume patvirtinti, kad Jūsų minimo asmens pokalbio su migracijos specialistu turinys buvo identiškas Jūsų pateiktajam, tačiau labai norėtume tikėti, kad jis buvo malonesnis.

Galime patikinti, kad socialiai pažeidžiamiems asmenims Migracijos departamente daromos išimtys ir, esant būtinybei, tokie asmenys yra aptarnaujami net be išankstinės vizito rezervacijos.“

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas