Rajono savivaldybės planuose – kitąmet tvarkyti važiuojamąją dangą.

Naujausi, Nuomonių telefonas

Deltuvos gatvė bus remontuojama, o dėl dvipusio eismo – svarstys dar kartą

Loreta EŽERSKYTĖ

 

Sulaukėme skaitytojo klausimo dėl Deltuvos gatvės. Ukmergiškis Rolandas norėtų sužinoti, ar ir ateityje šioje gatvėje išliks vienpusis eismas, taip pat – kada bus remontuojama labai susidėvėjusi važiuojamosios dalies danga.

Rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas sakė, kad Saugaus eismo komisija jau senokai yra priėmusi sprendimą dėl dvipusio eismo Deltuvos gatvės atkarpoje nuo Antano Smetonos iki Stoties gatvės. Tikimasi, jog tai sumažintų transporto priemonių srautą Kauno gatvėje, važiuojantiems iš darbo, grįžtantiems į namus Ukmergės gyventojams padėtų išvengti nuo Kauno pusės penktadieniais susidarančių spūsčių. Kadangi prasidėjo karinio miestelio rekonstrukcijos projektas, dar nebaigta teismo pastato statyba, sprendimo dėl dvipusio eismo įgyvendinimas laikinai atidėtas.

„Mūsų planuose yra numatyta kitąmet tvarkyti Deltuvos gatvės dangą. Kai šis remontas bus baigtas, Saugaus eismo komisija turėtų dar kartą persvarstyti klausimą dėl dvipusio eismo minėtoje atkarpoje ir tuomet priimti galutinį sprendimą“, – pakomentavo direktorius.

AUTORĖS nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Gudrutis :
  Žiūrint kaip tvarkomos gatvės tai planuose nebent iki 2045 m. rinkimų. Net gėda skaityti...Vilties g įrengė lietaus vandenį, tai smėlis bėga į vamzdžius, na ir ukiskumas....o logika????Kaipvisada- nėra pinigų, prisidėti gyventojams. O kodėl? As glusas tai neinu į valdžią, o ten juk....žadėta dirbti žmonėm. Ale...
 • Agne :
  Koks dvipusis eismas Deltuvos gt jei nera saligatviu. Ir taip baisu eit kai masinos vaziuoja nesilaikydami greicio ribojimu. Reiketu kad dazniau policija pastebetu sia gatve.
 • Berzas :
  Deltuvos gatve nera per siaura abipusiam eismui. Senai reikejo padaryti normalia gatve, nes visokiu kvailu apribojimu turi buti atsisakoma. Tas pats liecia ir Kaipedos gatve, sveiku protu nesuprasi del ko dalyje gatves padarytas vienpusis eismas ...
 • Liepa :
  Deltuvos gatvė per siaura abipusiam eismui, šaligatviai netvarkingi, jau ir dabar per lietų būni aptaškytas lenkiančių mašinų iki galvos. Šia gatve vaikšto mokyniai, dauguma mikrorajono gyventojų ne važiuoja, o eina į turgų, kodėl jūs galvojat tik apie važiuojančius, gal palikit nors vieną gatvę patogesnę ir pėstiesiams, dviratininkams.
 • ukmergiskis :
  tai tvarkys ar tik ,,planuose,, ?
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas