Aktualijos, Naujausi

Į Ukmergės miesto seniūno pareigas pretendavo ir vilniečiai

Loreta EŽERSKYTĖ

 

Pirmadienį, balandžio 19 dieną, vyko Ukmergės miesto seniūnijos seniūno (karjeros valstybės tarnautojo) konkursas, kurį organizavo Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos. Nors šių pareigų siekė aštuoni asmenys, į konkursą atvyko šeši: trys ukmergiškiai ir trys vilniečiai.

Konkurso komisija, kuriai vadovavo Valstybės tarnybos departamento atstovas, buvo sudaryta iš 7 narių. Taip pat komisijoje buvo dar vienas minėtojo departamento ir vienas Vidaus reikalų ministerijos atstovas, taip pat Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas bei trys seniūnaičiai.

Pretendentui buvo nustatyti tokie išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai: aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija; studijų kryptis – viešasis administravimas (arba); sociologija (arba); teisė (arba); aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija; darbo patirtis srityje – 5 metai. Transporto priemonių pažymėjimai: turėti vairuotojo pažymėjimą (B kategorija).

Pretendentais į padalinio vadovo ar aukštesnes ir įstaigos vadovo pareigas laikomi 2 daugiausia balų, bet ne mažiau kaip 6 balus, surinkę pretendentai. Galutinį laimėtoją iš šių dviejų pretendentų pasirenka į pareigas priimantis asmuo, šiuo atveju – rajono savivaldybės administracijos direktorius. Jis, gavęs informaciją apie pasiūlytus pretendentus, laimėtoją turės pasirinkti per 10 darbo dienų.

„Pagal nustatytą tvarką dabar laukiame iš Valstybės tarnybos departamento informacijos apie du daugiausia balų surinkusius pretendentus. Per tą laiką jie bus patikrinti,“ – po konkurso „Gimtajai žemei“ sakė savivaldybės administracijos direktorius D. Varnas.

Paklaustas, ar tikisi, jog išsirinks lūkesčius atitinkantį miesto seniūną, direktorius teigė, kad jo manymu konkurse dalyvavo stiprių, tinkamų eiti šias pareigas pretendentų, komisijos nariai jiems skyrė beveik maksimalius vertinimus: „Susitiksiu ir kalbėsiuosi su abiem pretendentais, o tada pasirinksiu laimėtoją.“

Ukmergės miesto seniūno konkursas paskelbtas kovo 5 d., kai šias pareigas ėjusi Zita Pečiulienė nuo kovo 1 d. buvo perkelta į seniūno pavaduotojo pareigas.

Šią savaitę į laisvas rajono savivaldybės administracijoje vietas bus rengiami dar trys konkursai. Balandžio 21 dieną vyks konkursas Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjo pavaduotojo (karjeros valstybės tarnautojo) pareigoms užimti. Į jas pretenduoja vienas asmuo.

Balandžio 23-ąją numatyti du konkursai: Strateginio planavimo, investicijų ir verslo plėtros skyriaus vedėjo (karjeros valstybės tarnautojo) bei Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus vyriausiojo inžinieriaus (vyriausiojo specialisto) (karjeros valstybės tarnautojo) pareigoms užimti. Vedėjo konkurse yra trys pretendentai, vyriausiojo inžinieriaus (vyriausiojo specialisto) – vienas.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Kandidatas :
  Na va dabar pareikalausim...... Seniūnė blogai dirbo, tai manau Seniūnas dirbs puikiai
 • JORE :
  bus seniunas, kuri pabijojo perkelti perkelimo budu. Organizavo konkursa. Ir toliau bus plaunami pinigai PER SENIUNIJA ... Černobeli toj pasivisim! Svarbiau sau keliukus nutiest ...
 • Liepa :
  Gerai dirbanti savivaldybė gal ir reikalinga, bet iki šiol dirbo labai blogai, miestas buvo labai blogai prižiūrimas, naujai pakloti šaligatviai neprižiūrimi, leidžiama juos gadinti žolėmis, pvz baisūs šaligatviai prie Senukų, prie Vienybės, prie Fanieros fabriko ir daugelis kitų, o kaip atrodo tiltas pačiame miesto centre,o dar buvusi seniūnė palikta pavaduotoja. Seniūnas turi mylėti savo miestą ir jį prižiūrėti, nors kartą į ketvirtį išlipti iš mašinos ir apžiūrėti jį ir pareikalauti iš atsakingų asmenų tvarkos, o kaip atrodo daugiabučių kiemai-lipdo, lipdo duobės asfaltu, bet jų kaip yra taip yra....
 • /// :
  Skaidrumui- yra asm.duomenu istatymas. Kas laimes, ta ir paviesins.
 • skaidrumas :
  o pretendų pavardės-tai valstybės paslaptis? ar prasčiokams nebūtina žinoti, kas dalyvauja už valstybės (mokesčių mokėtojų) lėšas rengiamuose konkursuose į valstybės tarnybą? ar bijoma, kad prasčiokai anksčiau laiko atpažins giminystės ir kitokius ryšius su "atrankos" komisija?
 • Ukmergiške :
  Ukmergiške : Nesuprantu šitos institucijis darbo?! Ar to negali atlikti savivaldybes atitinkamas skyrius? Bereikalingai išlaikomi etatai....
 • Ukmergiske :
  Nesuprantu šitos institucijis darbo?! At to negali atlikti savybės atitinkamas skyrius? Bereikalingai išlaikomi etatai....
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas