Naujausi, Nuomonių telefonas

Dukstynos kapinėse pasigedo tvarkos

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

Į redakciją paskambinusi ukmergiškė sakė, kad ją labai piktina netvarkomos Dukstynos kapinės: „Atėjo pavasaris, tačiau kapinėse baisu. Iš tos pusės, kur pagrindinis įėjimas, takeliai nenušluoti, nulaužytos per audrą šakos sudėtos, bet neišvežtos.“

Moteriai taip pat užkliuvo prieš kapines esantis namelis: „Kam jis reikalingas – apleistas, gadinantis visą vaizdą? Šis pastatas jau daug metų nenaudojamas, tad nenuostabu, kad ant stogo auga medžiai…“

Ukmergės miesto seniūno pavaduotoja Zita Pečiulienė neneigė, jog ne visos kapinėse surinktos nulūžusios medžių šakos išvežtos. „Po žiemos kapinės tvarkomos pagal galimybes, – situaciją komentavo pašnekovė. – Neturime tiek talkininkų, todėl ir nespėjame visko atlikti. Pavasarį darbų yra daug – dabar tvarkome apleistas miesto teritorijas, vežame žaliąsias atliekas. Kai susirenka daugiau darbininkų, siunčiame ir į Dukstynos kapines. Ten tvarkome teritoriją palei kolumbariumą, savanorių kapus, šluojame takus…“

Pasak Z. Pečiulienės, nuo balandžio 19 dienos darbą pradės kiekvieną sezoną pagal užimtumo programą samdoma kapinių tvarkytoja, kuri ir užsiims visų miesto kapinių priežiūra.

Seniūno pavaduotoja paaiškino, kad minėtasis namelis prieš kapines seniūnijai nepriklauso, todėl ji negali jo nugriauti. „Ten nėra elektros, anksčiau susidėdavome įrankius, bet dėl pasitaikančių vagysčių to atsisakėme. Pastatas šiuo metu tuščias, užkaltas, kad nesirinktų benamiai“, – kalbėjo Z. Pečiulienė.

AUTORĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Jo :
    Toj sava isrinks, sisitvarkis! Pilieciu saskaita. Seniunaiciai pinigus surinks, grynais is gyventoju... Pinigai plaus upe kam tai i kisene.
  • Miestietis :
    Seniūno pavaduotoja paaiškino, kad minėtasis namelis prieš kapines seniūnijai nepriklauso, todėl ji negali jo nugriauti. Tai kam jis tada priklauso ir kas turi pareikaluti, kad jis būtų tvarkingas?
  • Adas :
    Deltuvos kapinėse jau keli metai nėra vandens šulinyje prie naujų kapinių ir niekam neįdomu. Gal reiktų gilint šulinį, vandentiekį vest, ar cisterną pastatyt. Kibirai pastoviai kiauri, kojos sušlampa kol prisipili. Ir dabar prie senų kapinių kibiras kiauras. Medžius kažkiek prapjovė, bet vis tiek jų labai daug palikta. Siesikuose ir vanduo pastoviai yra ir medžiai išpjauti visi, Moka valdininkai tvarkytis, kai yra noro. Yra iš ko pasimokyti. Galėtų nuvažiuot pasižiūrėti, kaip reikia dirbt.
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas