Jaunimas

„Ir vėl judam“

Vitalija BALBIERIŪTĖ,

Deividas MICKUS

Mobilūs jaunimo darbuotojai

 

Nauji metai, nauji ratai, – norėtume pasakyti mes, bet ratai nebe tokie ir nauji. Jaunimo laisvalaikio centro mobiliai komandai darbas jau pažįstamas, veiklos suplanuotos, finansavimas projektui gautas. Sutartis su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija garantuoja mums 16 000 eurų, Ukmergės rajono savivaldybė prideda dar 1 600 Eur – kaimiškose vietovėse gyvenančio jaunimo laisvalaikiu bus pasirūpinta!

Karantinas vis dar laiko mus namuose, tačiau žemė nesustoja suktis, o mes „Ir vėl judam“! Praėję metai mus užgrūdino, ir šiuos pasitinkame kupini naujų minčių ir idėjų. O kad jau metai nauji, tai ir naujų draugų ratą būtų neprošal plėsti. Šiemet lankysimės ne tik Krikštėnuose bei Pabaiske, bet ieškosime draugų ir Veprių miestelyje. Ne tik draugų ieškosime, bet ir veiksime. O veiksime daug: eisime į nuotykinį žygį, juoksimės kartu su krikštėniškiais Juoko šventėje, dalyvausime Ukmergės miesto šventėje, šokinėsime per Joninių laužą Vepriuose, giedosime Tautišką giesmę kartu su Pabaisko bendruomene. Organizuosime orientacines varžybas, sporto užsiėmimus, diskotekas, stalo žaidimų ir filmų žiūrėjimo popietes. Be aktyvių veiklų, kviesime jaunimą diskutuoti aktualiomis temomis prie arbatos puodelio, atsakysime į iškylančius klausimus, konsultuosime individualiai. Sakytumėte – ir viskas? Ne! Vasara tikrai bus karšta, nes mes organizuosime stovyklą, leisimės į patyriminį žygį ir smagiai šėlsime kartu su Aukštaitijos jaunimu JAUJAU‘21 festivalyje! Rudenį pasitiksime organizuodami grybautojų čempionatą, o užbaigsime Helovino vakaru. Žiema mūsų taip pat negąsdina, juk veiklų šaltuoju sezonu tikrai nemažės.

Taigi, mobiliojo darbo su jaunimu projektas „Ir vėl judam“ įsibėgėja. Iki pat gruodžio 31-osios antradieniais darbuotojų komanda vyksta į Pabaiską, trečiadieniais – į Krikštėnus, ketvirtadieniais jaunus žmones „judina“ Vepriuose. Kviečiame šių vietovių jaunimą prisijungti.

Daugiau informacijos apie projektą https://www.jlc.lt/mobilus-darbas ir https://www.facebook.com/MDUkmerge.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas