Naujausi, Nuomonių telefonas

Skundėsi pašto darbu

Loreta EŽERSKYTĖ

Ukmergiškė Vijolė skundėsi pašto darbu. Moteris kovo 23-ąją, 13.30 ir 13.56 valandą, elektroniniu paštu gavo dvi žinutes, kad jos vardu atsiųstos dvi pašto siuntos. Nurodyta, jog jas galima pasiimti Ukmergės 2-ajame pašte. Eidama į paštą moteris žvilgtelėjo į pašto dėžutę, kuri kabo prie kiemo vartelių. Nustebo ten radusi mobiliojo laiškininko tą pačią dieną paliktą pranešimą: „Jums nepavyko pristatyti paprastosios korespondencijos siuntos. Ją galite atsiimti nuo kitos darbo dienos Jus aptarnaujančiame pašte.“

Ukmergiškė teigė, kad pašto paslaugomis naudojasi nuolat, neretai gauna įvairių siuntų, tačiau dėl pristatymo jokių problemų nekildavo. Jei jos tilpdavo į pašto dėžutę, laiškininkė joje siuntinį ir palikdavo. Apie didesnes siuntas sulaukdavo SMS pranešimo, jas pati pasiimdavusi pašte.

„Nustebau, kad apie gautą siuntą, ant kurios užrašytas mano telefono numeris, kažkodėl pranešta tik el. paštu. Naudojuosi ne vienu el. pašto adresu, tad galėjau laiško ir neperskaityti. Be to, kilo klausimas, iš kur paštas sužinojo mano el. pašto adresą? Tačiau labiausiai pribloškė pašto dėžutėje mobiliojo laiškininko paliktas pranešimas, kad nepavyko įteikti siuntos. Atseit, nieko nerado namie. Bet juk kovo 23-ąją namuose buvome net penki žmonės! Mobilusis laiškininkas nė nesivargino praverti vartelius ir paskambinti į duris. Jam paprasčiau buvo palikti pranešimą, kad siuntą pasiimčiau pašte…“ – piktinosi moteris.

Skaitytojos išsakytas pretenzijas perdavėme Lietuvos paštui. Komunikacijos vadovė Ugnė Bartašiūtė atsiuntė tokį atsakymą: „Vos tik gavę užklausą išsiaiškinome, jog minima situacija yra susijusi ne su viena klientės siunta.

Pirmiausia norėčiau priminti siuntų įteikimo tvarką. Gyventojams į rankas įteikiamos tik registruotos siuntos iki 2 kg. Neregistruotos siuntos, jeigu telpa, paliekamos gavėjo pašto dėžutėje, jeigu netelpa, nukreipiamos į pašto skyrių, o gavėjui paliekamas pranešimas apie gautą siuntą. Jeigu ant siuntos yra nurodytas gavėjo mobiliojo telefono numeris, jam šis pranešimas išsiunčiamas trumpąja žinute, kartais pasitaiko, kad el. paštu, o kai kontaktai nenurodyti, pašto dėžutėje paliekamas popierinis pranešimas.

Šiuo atveju klientė gavo neregistruotą siuntą, tačiau ji į pašto dėžutę netilpo. Kaip ir priklauso tokiu atveju, laiškininkė paliko popierinį pranešimą.

Pranešimą el. paštu klientė gavo apie kitas neregistruotas siuntas. Kovo mėnesį Lietuvos paštas perėjo prie automatizuoto skirstymo – siuntas bei laiškus nuo šiol skirsto įrenginiai. Greičiausiai ant siuntų buvo nurodytas klientės el. paštas, todėl sistema automatiškai nuskaitė jį ir pranešimai buvo išsiųsti tokiu būdu.

Norint pranešimus gauti trumpąja žinute, rekomenduojame pateikiant gavimo adresą nurodyti mobiliojo telefono numeris, o ne el. pašto adresą.“

SKAITYTOJOS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Iki kada? :
    Krekšliuose laikraščius atneša 15h,, 17h o buna kad ir 18h. Tai vyksta nuolat. Iki kada turi būti išnešiota spauda?
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas