Kriminalai, Naujausi

Aptiktas po žemės nuošliauža žuvusios moters kūnas

Po beveik tris mėnesius trukusių paieškų Norvegijoje rastas, kaip manoma, po nuošliauža dingusios 49-erių ukmergiškės Rasos Lasinskienės kūnas. Tai „Gimtajai žemei“ patvirtino ir jos vyras Ramūnas.

Kaip sakė R. Lasinskas, su juo susisiekę policijos atstovai pranešė liūdną žinią, nors ir anksčiau vilčių niekas nebeteikė.

Norvegijoje jau daug metų gyvenantis ukmergiškis pasakojo, kad iš pradžių žmonos palaikų buvo ieškota kitoje nuošliaužos vietoje, tačiau jam, pačiam mačiusiam nelaimę savo akimis, pavyko gelbėtojams patikslinti, kur reikėtų tęsti paieškas.

R. Lasinskienės palaikai aptikti pirmadienį, 7.30 valandą Norvegijos laiku, maždaug apie 50 metrų nuo tos vietos, kur nurodė vyras.

Pirmadienį kalbintas Ramūnas sakė, kad kūną aptiko toje vietoje paiešką vykdęs ekskavatorininkas. „Ten buvo daug vandens, kurį nuleidus, metro gylyje rasti palaikai“, – pasakojo vyras.

Kol kas oficialiai asmenybė nėra nustatyta, vykdomas identifikacijos procesas, bet R. Lasinskui ir jo vaikams nekyla abejonių, kad tai yra Rasa.

Ji vienintelė iš nuošliaužos aukų iki šiol nebuvo surasta.

Moteris dingo pernai, ankstyvą gruodžio 30-osios rytą. Ji buvo išėjusi pavedžioti savo šunį ir vos tik baigusi telefonu kalbėtis su vyru bei jam pasakiusi, jog netrukus grįš, dingo. Būtent tą akimirką ir nuslinko šlaitas, tapęs tragedijos, įvykusios maždaug už 25 km į šiaurės rytus nuo Oslo esančioje Ask gyvenvietėje, epicentru.

Penkis tūkstančius žmonių turinčiame miestelyje žemės nuošliauža nušlavė mažiausiai devynis pastatus su daugiau nei 30 butų. Kai kurie pastatai liko pakibę prie 300 metrų pločio ir 700 metrų ilgio duburio krašto.

Vasario pradžioje skelbta, kad iš viso jau rasti devynių žuvusių žmonių palaikai. Dar vieno dingusio asmens buvo tebeieškoma.

Tiksli tragedijos priežastis kol kas nežinoma, tačiau ekspertai mano, kad prie nuošliaužos susiformavimo galėjo prisidėti slankusis molis, didelis kritulių kiekis ir drėgnas žiemos oras.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas