Naujausi, Nuomonių telefonas

Tvarkyti aplinką kviečiami ir gyventojai

Nijolė STUNDŽIENĖ

Einant nuo Bažnyčios gatvės link miesto centro, prie Vilkmergėlės upelio galima nusileisti dar sovietmečiu įrengtais laipteliais. Jais ukmergiškiai nuo seno naudojasi, norėdami sutrumpinti kelią.

„Laiptelius kai kas renkasi ir pasivaikščiojimui. Deja, ši kelio atkarpa apleista ir netvarkoma. Čia pilna šiukšlių, įvairių buitinių atliekų, butelių, kurie, nutirpus sniegui, ypač bado akis. Gal miesto seniūnija galėtų pasirūpinti šios teritorijos sutvarkymu? Nemalonu vaikščioti, kai matai kažkieno paliktą šiukšlyną“, – kalbėjo netvarką pastebėjusi moteris.

Miesto seniūno pavaduotoja Z. Pečiulienė patikino, kad orams atšilus ši teritorija kaip ir kasmet bus sutvarkyta. „Niekas kitas, o tik patys gyventojai ir primėto šiukšlių. Žinoma, kad jas surinksime“, – kalbėjo miesto seniūno pavaduotoja.

Pasak jos, šiuo metu seniūnijoje visuomenei naudingus darbus vykdo per 20 žmonių. Jie per dieną gali dirbti tik 4 valandas. Visi šie žmonės iki šv. Velykų nukreipti tvarkyti miesto kapinių. Vėliau pajėgos bus mestos miesto teritorijų, kurių yra nemažai, tvarkymui.

Z. Pečiulienė paragino miesto gyventojus, ypač tuos, kurie vaikšto tais laipteliais ar netoliese gyvena, patiems imtis iniciatyvos ir tvarkyti aplinką, nelaukiant, kol kažkas tai padarys.

AUTORĖS nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Vietine :
    Mes mokescius mokam. Valstybines zemes prieziurai yra skiremos lesos is biudzetu. Baikit zmones isnaudot ir visis durnint. Gal dar ir prisidet grynais?
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas