Įvairūs

New Balance palyginimas su kitais prekės ženklais

New Balance prekinis ženklas šiandien drąsiai puikuojasi šalia kitų net gerokai garsesnių sportinės avalynės bei drabužių sportinių ženklų. Lietuvoje gerai žinoma sportinių prekių prekybos vieta „SIL“ garantuoja, jog, nežiūrint to, ar pirksite sportinius batelius, ar marškinėlius, ar tiesiog kuprinę, galėsite džiaugtis išties kokybišku ir judriam gyvenimui pritaikytu gaminiu. Taigi, šiek tiek plačiau apie tai, kuo  New Balance prekinis ženklas skiriasi nuo kitų sportinių prekių ženklų.

Vienas pagrindinių bruožų, skiriančių New balance kokybę iš konkurentų tarpo, kompanijos gyvavimo metas. New Balance kompanija skaičiuoja jau daugiau nei 100 metų. 1906-aisiais metais Bostono mieste ją įkūrė britas Williamas  Riley. Lietuvoje New Balance kompanijos produkcija pasirodė gana neseniai, tačiau simpatijas pelnė itin greitai. Kai kalbama apie šiuos gaminius,  dažnai galima išgirsti tokį apibūdinimą: sukurti sportui, tačiau idealiai  tinka kasdienai. Įdomu tai, jog William Riley unikalų batų pado dizainą sukūrė stebėdamas vištas. Britą stebino tai, jog šie gyviai sugeba judėti ir bėgioti vos ant trijų kojų pirštų. Po ilgų bandymų buvo padaryta išvada, jog tokia trijų pirštų kombinacija gali būti veiksmingai pritaikyta ir žmogaus pėdai.

Kalbant apie New Balance ir kitus prekės ženklus, reikia paminėti, jog pirmąjį labai pamėgo jaunimas. New balance jaunosios kartos klientų tarpe yra tikra tendencija. Ir tai visai nenuostabu, nes šios kompanijos pagaminti pirmieji sportiniai bateliai buvo skirti profesionaliems sportininkams, dar tiksliau – bėgikams. Tai reiškia, jog visos geriausios idėjos buvo panaudotos kuriant šią avalynę. Be abejonės, teliko tik laiko klausimas, kada New Balance produkcija susidomės ir tiesiog laisvalaikiu mėgstantys sportuoti žmonės.

Dar vienas svarbus bruožas skiriantis New Balance gaminius nuo kitų sportinių prekės ženklų produktų – ekologiškumas. Pastaraisiais metais kone visa kompanijos avalynė gaminama tik iš natūralių ir patikimų medžiagų. Šios kompanijos avalynė išsiskiria itin ryškiomis spalvomis. Tačiau dėl naudojamų sintetinių dažų klientams tikrai nereikia jaudintis. Visi dažai, naudojami New Balance produkcijos dažymui, yra pagaminti sojų pagrindu. Vadinasi ši avalynė bei drabužiai yra draugiški tiek aplinkai, tiek ją dėvinčiam žmogaus organizmui.

Paminėsime dar vieną New Balance prekinio ženklo išskirtinumą – dėmesį ortopedinei avalynei. Nors teigiama, jog pirmieji sukurti New Balance sportiniai bateliai buvo skirti profesionaliems sportininkams, reikia pabrėžti, jog nemažas dėmesys buvo skiriamas ir ortopedinei, t,y, gydomųjų savybių turinčiai avalynei. Didelė patirtis ir įgytos žinios vėliau padėjo sukurti išties beveik tobulus sportinius batelius. Šiandien New Balance turi keletą avalynės linijų skirtų bėgiojimui ar tiesiog laisvalaikio ėjimui. Ypač didelio populiarumo sulaukė bėgiojimui skirti batai. Jie yra minkšti, patogūs, leidžia odai kvėpuoti ir neapsunkina kojų. Apibendrinant galima išskirti tokius New Balance avalynės privalumus, kurie leidžia šiems batams išsiskirti iš konkurentų tarpo:

  • Pado lankstumas;
  • Madingas ir originalus dizainas;
  • Atsparumas dėvėjimuisi;
  • Kokybiškos ir natūralios medžiagos;
  • Optimalus kainos ir kokybės santykis.

Reiktų nepamiršti ir to fakto, kuris, beje, stipriai prisideda prie New Balance gaminių populiarumo, ir jog šią avalynę reklamuoja įžymūs žmonės, tokie kaip Madonna, Ben Affleck, Brandon Westgate, Jordan Trahan, Phife Dawge, Levi Brown. Ypač didelę įtaką turi pastarieji vardai. Tai puikus žingsnis reklamos srityje, nes daugelis jaunų atletų nori būti tokie, kaip šie garsūs riedlenčių sportininkai. Vadinasi, jie tikrai nepagailės pinigų įsigyti tokių batų, kuriuos rekomenduoja jų autoritetai.

Dar vienas bruožas, skiriantis New Balance produkciją iš konkurentų tarpo – kainos ir kokybės santykis. Teigti, jog šie batai kainuoja pigiai tikrai nesiruošiame, tačiau,  turint galvoje visus privalumus, kuriuos pateikia New Balance kompanija, šios bendrovės gaminių kaina yra išties protinga. Juolab, kad New Balance kompanija noriai tiesiogiai bendradarbiauja su daugeliu prekybos vietų, todėl to akivaizdus rezultatas – rinkoje dažnai galima rasti šios kompanijos  gaminių su nuolaidomis. Prekybininkai, pigiau įsigiję New Balance prekes, turi galimybę jas pasiūlyti sumažintomis kainomis savo klientams. Tai yra išties puiki proga džiaugtis kokybiškais batais ir ne tik jais. Prekyboje be vargo rasite puikių New balance marškinėlių, kelnių, džemperių bei kuprinių.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas