Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Kaip pirkti urmu iš AliExpress ir Alibaba?

„AliExpress“ platforma yra viena didžiausių Azijos kilmės internetinių pardavimo platformų, skirta mažmeniniams asmenų pirkimams. „AliExpress“ gimė iš bendrovės „Alibaba“, kuri tapo milžiniška ir neginčijama pasaulinės didmeninės prekybos lydere. Nenuostabu, kad praėjusiais metais „Alibaba“ apyvarta siekė +170 mlrd. dolerių. Daugiau nei „Amazon“ ir „eBay“ sudėjus kartu. Tiek „AliExpress“, tiek „Alibaba“ turi didmeninę paslaugą, jungiančią pirkėjus ir pardavėjus visame pasaulyje. Abiejose svetainese yra  tūkstančių pardavėjų / tiekėjų, siūlančių daugybę produktų. Jei neturite laiko nuolatos naršyti ir ieškoti geriausių prekių pasiūlymų, siūlome apsilankyti www.aligeriausi.lt svetainėje, kurioje rasite jau atrinktus produktus visiems gyvenimo atvejams.

Kadangi pirkimas šiose platformose yra tokia ilga ir išsami tema, sukūrėme straipsnį, kuriame rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus ir daug patarimų. Čia rasite visą procesą, kaip susisiekti ir derėtis su Kinijos didmenininkais. 

1. Pirkimas urmu

„AliExpress“ galite nusipirkti kelis produktus, įdėdami juos į krepšelį, tačiau svetainė neturi tų pačių funkcijų kaip „Alibaba“. Vis dėlto tai yra geras pasirinkimas mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurios nori įsigyti pigių atsargų savo parduotuvėms. Bet jei norite pirkti urmu, be abejo, geriausias pasirinkimas yra „Alibaba“.

2. Kas yra „Alibaba“? Kokie yra didmeninio pirkimo privalumai?

Dažniausia priežastis, kodėl daugelis verslininkų ieško didmeninių tiekėjų iš Azijos (o ypač Kinijos), yra noras pasinaudoti mažomis gamybos sąnaudomis. Gamybos išlaidos Azijoje paprastai yra daug mažesnės nei kitose pasaulio vietose. Jei ne tai, daugeliui kompanijų visame pasaulyje būtų nepaprastai sunku gauti pelną. Nors žemos kainos yra didelis pliusas, tai nėra vienintelis „Alibaba“ ir „AliExpress“ didmeninių paslaugų teikiamas pranašumas. Štai keletas kitų privalumų:

 • Tiekėjai dažniausiai yra atviresni darbui su mažesnėmis įmonėmis (siūlo mažesnius kiekius).
 • Daugybė tiekėjų ir produktų, iš kurių galime pasirinkti.
 • Yra daugybė produktų, kurie gaminami tik Azijoje.
 • Tinklas: per įvairius interneto portalus „Alibaba“ turi didžiausią pasaulyje pirkėjų ir tiekėjų tinklą.
 • „Alibaba“ ir „AliExpress“ platformos leidžia labai lengvai surasti produktus, susisiekti su Kinijos didmenininkais ir pateikti didmeninius užsakymus.

3. Užklausa tiekėjams

„Alibaba“ yra platforma, kurioje daug deramasi su tiekėjais. Galite pateikti užklausą ir paprašyti pardavėjo informacijos ir jų produktų kainos. Tai yra nemokama ir labai naudinga, nes pašalins abejones, leis palyginti produktus. Net jei neketiname pateikti užsakymo, susisiekti su tiekėju yra labai naudinga norint palyginti kainas tarp skirtingų pardavėjų.

4. Kaip rasti gerų produktų ir tiekėjų?

Yra dviejų tipų paieškos, kurias galima naudoti ieškant produktų. Pirmasis būdas yra įvesti kai kuriuos bendrinius produktus, tai atlikę gausite begalę rezultatų. Antrasis būdas yra ieškoti pagal tiekėją, o ne produktą. Atlikdami tokią paiešką gausime gamintojus / tiekėjus, kurie specializuojasi to, ko ieškome.

Pradėję ieškoti Kinijos didmenininkų „Alibaba“ ar „AliExpress“, turite atkreipti dėmesį į kelis rezultatų puslapio elementus. Tai padės rasti geriausius tiekėjus. 

 • Mažiausias užsakymo kiekis (MOQ) yra mažiausias užsakymas, kurį tiekėjas nori priimti. Tačiau dažniausiai dėl MOQ galima derėtis (dėl to deratės susisiekę su „Alibaba“ ar „AliExpress“ tiekėju ir pateikdami užklausą). 
 • „Alibaba“ ir „AliExpress“ mokėjimo sąlygos ir metodai – svarbu sužinoti, kokio tipo mokėjimą palaiko tiekėjas. Labiausiai rekomenduojama naudoti „Paypal“ arba „Escrow“.

5. Kaip apsaugoti didmeninius pirkinius „Alibaba“?

Kaip galima apsisaugoti nuo tarpininkų, aferų ir nekokybiškų produktų? Nors nėra tobulos sistemos, geriausias variantas yra įgyvendinti kelis iš šių patarimų:

 • Patikrinkite tiekėją – „Alibaba“ turi savo patikrinimo programą, apimančią kelis lygius. 
 • Kreipkitės į skirtingus tiekėjus – pirmiausia susisieksime su daugeliu tiekėjų, būtinai uždavime tiekėjams daug klausimų apie jų verslą ir savo produktus. Pavyzdžiui, mes galime paprašyti verslo liudijimo kopijų, paprašyti jų telefono numerio ir paskambinti, surengti susitikimą per „Skype“, paprašyti gamyklos ir jų produktų nuotraukų.
 • Paprašykite produktų pavyzdžių. Jei ketiname investuoti didelę pinigų sumą perkant, norite patikrinti produktų kokybę. Dėl šios priežasties patartina susisiekti su tiekėju ir paprašyti pavyzdžio. 

6. Kaip susisiekti su tiekėju?

Kreipiantis į tiekėjus iš kitų šalių, el. paštas dažnai yra labiausiai paplitęs bendravimo būdas. Kai kuriais atvejais tiekėjai naudos „Google“ vertėją atsakydami į mūsų el. Laiškus. Svarbu tai nepamiršti, nes tai gali būti puikus nesusipratimų šaltinis. Siekiant sumažinti nesusipratimus, patariama el. Laiškus rašyti trumpus, glaustus ir gerai suformuluotus. Tai ne tik padės paslaugų teikėjui suprasti turinį, bet ir padės mums gauti geresnius atsakymus. Štai keli dalykai, kuriuos galite apsvarstyti įvesdami el. Laišką.

 • Minimalus užsakymo kiekis (MOQ) – jei minimalus kiekis yra daug didesnis, nei norite, turėsite paklausti tiekėjo, ar jie nori derėtis dėl minimalaus kiekio. Svarbu žinoti, kad dėl MOQ paprastai galima derėtis!
 • Produkto kaina – tikslaus kiekvieno vieneto kainos žinojimas yra vienas iš svarbiausių klausimų perkant urmu. Daugeliu atvejų jie suteiks kainų diapazoną. Tikslios kainos žinojimas leis geriau derėtis.
 • Gamybos laikas – kiek laiko užtruks užsakymas. 

7. Kaip parduoti „AliExpress“ ar Kinijoje

Vis daugiau parduotuvių nusprendžia pradėti savo verslą internete, kad padidintų pardavimus. Geras būdas tai padaryti yra per tarptautines platformas, nes, nors ir turi tam tikrus komisinius mokesčius, jie leidžia parduoti plačiai rinkai ir pritraukti klientų. „Alibaba“ atvėrė duris pardavėjams visame pasaulyje. Taip pat galite parduoti „AliExpress“, jei jūsų parduotuvė įsikūrusi Europoje.

8.  Dažnai užduodami klausimai apie „Alibaba“ ir „AliExpress“

Kokių dokumentų reikia perkant „Alibaba“?

Pirkant Kinijoje, rekomenduojama gerai žinoti Lietuvos muitų taisykles. Pirkdami dideliais kiekiais, tikriausiai turėsite sumokėti mokesčius ir pateikti daugybę dokumentų, todėl rekomenduojame susisiekti su importo specialistu. 

Kuo skiriasi „AliExpress“ ir „Alibaba“?

„Alibaba“ yra platforma, skirta didmeniniams pirkimams, kur galima susisiekti, derėtis ir nurodyti visą užsakymo informaciją. Tai vienas didžiausių prekių tiekėjų parduotuvėms, kurios nori Azijoje pirkti urmu. „AliExpress“ užsiima tik mažmenine prekyba ir yra brangesnė. Ten negalima derėtis kaip Alibaboje.

Koks „Alibaba“ produktų pristatymo laikas?

Pristatymo laikas susideda iš laiko, per kurį pardavėjui reikia paruošti jūsų užsakymą. Tai paprastai yra kelios dienos, nors jis gali ir ilgiau gaminti produktus. Siuntimo laikas – tai kiek laiko užtrunka jūsų užsakymas. Paprastai tai būna nuo 10 iki 30 dienų. 

Kaip sužinoti, ar „Alibaba“ pardavėjas yra patikimas?

Kaip ir „AliExpress“ atveju, pardavėjai turi balą. „Alibaba“ turi pardavėjų įvertinimo sistemą „SOPI“, kuri vertina operacijų apimtį, produkto populiarumą, paslaugų kokybę ar pateikimo kokybę. 

Kaip „Alibaba“ saugo mano pinigus?

„Alibaba“ turi galimybę apsaugoti jūsų pirkinius. Tai vadinama „Trade Assurance“ ir garantuoja, kad produktas yra kokybiškas ir išsiunčiamas per tą laiką, kurį sutarėte su pardavėju. Tai netgi leidžia jums susigrąžinti pinigus iki 30 dienų po pristatymo, jei jūsų netenkina produkto kokybė. Norėdami tai padaryti, tiesiog ieškokite „Trade Assurance“ antspaudo pardavėjo parduotuvėje ir sumokėkite per „Alibaba“ platformą. Tai visiškai nemokama.

Jei pirmą kartą perkate urmu Kinijoje, tai gali būti šiek tiek baisu, tačiau atsižvelgdami į mūsų pateiktus patarimus, galite įgyti labai naudingos patirties. Atminkite, visada susisiekite ir bendraukite su tiekėju!

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas