Asociatyvi nuotrauka.

Kriminalai, Naujausi

Parduotuvėse sučiupti vagiliauti bandę ir karantino reikalavimų nesilaikę asmenys

Vasario 9-ąją Ukmergės rajono policijos komisariate buvo gauti du pranešimai apie parduotuvėse apsaugos darbuotojų sulaikytus vagišius.

Kaip informavo Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio specialistė Asta Krogertienė, Vilniaus gatvėje esančio prekybos centro „Iki“ apsaugos darbuotoja 13.18 valandą pagavo vagiliauti bandžiusį 34-erių vyrą. Už smulkią vagystę jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas (LR ANK 108 str. 1 d.). Taip pat papildomai šis asmuo administracine tvarka (pagal LR ANK 45 str. 4 d.) nubaustas už karantino sąlygų nesilaikymą.

Dar vienas galimai bandęs vogti vyras buvo sulaikytas Stoties gatvėje esančioje „Iki“ parduotuvėje. Apsaugos darbuotojai įtartiną asmenį sučiupo 14.52 valandą ir apie tai pranešė policijai. Atvykus pareigūnams paaiškėjo, kad sulaikytasis yra ieškomas asmuo – 44 metų Švenčionių rajono gyventojas. Vyras buvo pristatytas į Policijos komisariatą. Vėliau jis pervežtas į Vilniaus miesto areštinę. Sulaikytajam pradėta administracinė teisena dėl karantino pažeidimo.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas