Kriminalai, Naujausi

Apie gaisrą pranešė kaimynas

Pirmadienį, vasario 8 dieną, apie 8.30 val., Bendruoju pagalbos centro telefonu paskambinęs Žemaitės gatvėje gyvenantis ukmergiškis sakė, kad dega jo kaimyno mūrinis ūkinis pastatas, jame gali būti automobilis. Gyvenamasis namas yra vos keli metrai nuo užsidegusio mūrinuko. Operatyviai atvykę ugniagesiai gelbėtojai liepsnas užgesino.

Taip pat į lauką išgabeno automobilį, įvairius pastate buvusius įrankius.

Žmonės nenukentėjo, aiškinamasi, kodėl kilo gaisras.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 122 gaisrų ir atliko 49 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, dar trys buvo traumuoti. Šeštadienį, 14.54 val., buvo pranešta apie gaisrą Šakių rajone, Sintautų seniūnijoje. Veršių kaime atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Apmalšinę liepsnas ugniagesiai jo viduje rado vyro kūną. Gaisro metu išdegė pastato vidus.

Tos pačios dienos vakare, apie 18 val., ugniagesiai skubėjo į Skuodo rajono Aleksandrijos seniūnijos Truikinų kaimą, kur liepsnojo gyvenamasis namas. Iki jiems atvykstant iš degančio namo, išdaužę lango stiklą, išsigelbėjo du vyrai. Jie nesmarkiai apdegė, medikai jiems suteikė pirmąją pagalbą. Gaisro metu sudegė namo stogas.

Sekmadienį, 4.44 val., buvo pranešta, kad Vilniuje, L. Giros gatvėje, iš daugiabučio namo rūsio veržiasi dūmai. Rūsyje įrengtame sandėliuke degė baldai. Gesindamas gaisrą dūmais apsinuodijo gyventojas. Jį greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę.

Penktadienį, 19.24 val., Radviliškio rajone, Baisogalos seniūnijoje, Palonų miestelyje, atvira liepsna degė 400 kv. m mūrinis ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė didžioji dalis jo stogo. Ugniagesiai nuo liepsnų išsaugojo 3 traktorius ir kitos technikos, vandeniu buvo sulieti viduje buvę grūdai.

Šeštadienį, apie 16 val., gaisras kilo gyvenamajame name Kėdainiuose, Pušynėlio gatvėje. Jo metu apdegė apie 80 kv. m stogo konstrukcijų, dalis stogo dangos buvo nuardyta. Name buvo įrengtas autonominis dūmų detektorius.

Sekmadienio naktį daugiabutis gyvenamasis namas liepsnojo Joniškio rajone, Saugėlaukio seniūnijoje, Pavirčiuvės kaime. Gaisro metu sudegė stogas ir medinės konstrukcijos, pradegė medinė perdanga. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Tos pačios dienos rytą, 6.10 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, J. Basanavičiaus gatvėje, atvira liepsna dega du prekybiniai kioskai. Gaisro metu išdegė jų vidus, apdegė konstrukcijos, aprūko šalia esantys kiti kioskai.

Apie 8 val. Šilalės rajone, Pajūrio seniūnijoje, Pakisio kaime, liepsnojo mūrinis dviejų aukštų gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė jo mansarda, sudegė 60 kv. m stogo, apie 80 kv. m jo buvo nuardyta.

23.42 val. Biržuose, Gedimino gatvėje, atvira liepsna degė namo stogas. Gaisro metu sudegė ir buvo nuardyta 120 kv. m stogo konstrukcijų ir dangos. Gaisro židinys buvo palėpėje. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Penktadienį buvo gautas pranešimas, kad Kaune, Taikos prospekte, moteris įkrito į požeminį konteinerį ir negali išlipti. Ji buvo 3 m gylyje. Nukentėjusiąją iškėlė ugniagesiai.

Sekmadienį, 22.28 val., pranešta, kad Kretingos rajone, kelyje Salantai–Plateliai–Alsėdžiai automobilis „Toyota RAV4“ įvažiavo į medį, yra nukentėjusių žmonių. Buvo prispaustas automobilio vairuotojas. Jį išlaisvino ugniagesiai gelbėtojai. Medikams buvo perduota ir kartu vykusi moteris bei du vaikai.

„G. ž.“ inform.

Genovaitės KAZIELIENĖS nuotraukos

 

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas