Sportas

Šachmatų varžybos – nuotoliniu būdu

Dalia TAMAŠAUSKIENĖ

Ukmergės sporto centro metodininkė

Sausio 2–26 dienomis nuotoliniu būdu vyko miesto bendrojo ugdymo mokyklų šachmatų varžybos. Progimnazijų, pagrindinių mokyklų 5–8 klasių mokinių grupėje, „online chess“ platformoje, susitiko 29 dalyviai, kurie žaidė bendroje įskaitoje.

Sistemai susumavus rezultatus paaiškėjo varžybų nugalėtojai. Tarp mergaičių pirma vieta atiteko Agnei Mickūnaitei (Užupio pagrindinė mokykla), antra – Rusnei Šošinai (,,Šilo“ progimnazija), trečia – Mėtai Mikulinaitei (,,Šilo“ progimnazija). Berniukų grupėje nugalėjo Naglis Gutauskas (Dukstynos pagrindinė mokykla), antrą vietą pelnė Pijus Šlubelis (Užupio pagrindinė mokykla), trečią – Aidas Jasiulionis („Šilo“ progimnazija).

A. Mickūnaitė.

Miesto gimnazijų grupėje susitiko 11 dalyvių, kurie taip pat žaidė bendroje įskaitoje. Merginų tarpe pirmą vietą užėmė Vladislava Sokolova (Antano Smetonos gimnazija), antrą – Neringa Mecelytė (Antano Smetonos gimnazija), trečią – Monika Luka Miškinytė (Jono Basanavičiaus gimnazija). Tarp berniukų stipriausi buvo Antano Smetonos gimnazijos moksleiviai Artūras Mecelis, Modestas Sejonas ir Ugnius Padolskis.

Prizininkams bus įteikti medaliai. Varžybų vyr. teisėja – Virginija Savickienė.