Ukmergės ligoninės medikai skiepijosi nesibaimindami, su gera nuotaika.

Aktualijos, Naujausi, Sveikata

Vakcinacija nuo koronaviruso infekcijos vykdoma ir Ukmergėje

Nijolė STUNDŽIENĖ

Šią savaitę į Lietuvą lėktuvu iš Vokietijos buvo pristatyta ketvirtoji dviejų farmacijos kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“ sukurtos vakcinos nuo koronaviruso siunta su 25 740 skiepų dozėmis. Vakcinacija jau vykdoma visose šalies gydymo įstaigose. Pirmadienį vakcinacija buvo tęsiama ir VšĮ Ukmergės ligoninės darbuotojams, taip pat paskiepyta dalis Greitosios medicinos pagalbos skyriaus personalo bei Ukmergėje veikiančio Hemodializės centro pacientų. Antradienį skiepyti pradėti ir Pirminės sveikatos priežiūros centro medikai.

„Gimtosios žemės“ kalbintas Ukmergės ligoninės vyr. gydytojas Rimvydas Civilka sakė, kad medicinos personalo vakcinacija prasidėjo gruodžio 30 dieną. Tądien buvo paskiepyta 110 didžiausią riziką užsikrėsti turinčių darbuotojų iš COVID-19, Priėmimo-skubiosios pagalbos ir Anesteziologijos-reanimacijos skyrių.

Pirmiesiems Ukmergėje vakcina suleista Anesteziologijos-reanimacijos skyriaus vyresniajai slaugytojai Ritai Adomavičienei ir Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus vedėjui Laimonui Mišeikiui.

„Sausio 11-ąją paskiepijus dar 143 ligoninės darbuotojus, baigtas pirmasis personalo vakcinavimo nuo SARS-CoV-2 etapas“, – kalbėjo R. Civilka.

Visą straipsnį apie skiepijimo eiliškumą ir situaciją rajone skaitykite trečiadienio laikraštyje.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Saulius :
  Kada bus galima pasiskiepyti su lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms
 • Ukmergei :
  Ukmergė skiepyja ir skiepys tiek žmonių kiek gaus vakcinų.Gauna 150 ir paskiepyja 150. Vakcinas skirsto juk Vilnius. Taigi nu Ukmergės medikų nepriklauso nei vakcinų skaičius nei paskiepytų žmonių skaičius
 • Medikas :
  Nesiorentuojančiai ,,Ukmergei,, patariu skaityt atidžiai - čia gi paskiepyti tik ligoninės darbuotojai per 2 dienas 253 žmonės. Ukmergės gyventojų ligoninė neskiepys!!!! Už skiepus gyventojams bus atsakinga Čepienė- PsPC, juk pranešta buvo visur ir savivaldybės tinklapyje
 • Ukmergė :
  Pala ,pala ,tai per 11 parų, paskiepyti tik 200 su trupučiu?!!!! Gal juokaujat?!! Tai rajono žmones (25000 dozių) ,paskiepysit per 1000 dienų? Alio,Civilka, gal galėtum pajudinti situaciją,nes smegenys ,matomai užšalę socialistinės korupcijos ledu!!!!
 • Vilius :
  Geriausia reklama vakcinai
 • Rūta :
  Liuks, labai smagi nuotraukytė - ,,Mes už vakciną,,

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas