Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Dovanų idėjos vaikams

Nuostabiausios švenčių akimirkos yra tada, kai matome spindinčias vaikų akis jiems išpakuojant išsvajotas dovanas. Kokia tai šventė bebūtų – gimtadienis, Kalėdos ar lauktuvės iš egzotinių šalių – vaikus nepaprastai intriguoja net ir mažiausi siurprizai. Tačiau kaip tinkamai išrinkti tobulą dovaną vaikams, kuri paliktų neišdildomą įspūdį, būtų naudinga ir tiktų skirtingo amžiaus atžaloms?

Dovanos mažiesiems

Kaip ir vaikai, taip ir jų užsiėmimai bėgant laikui keičiasi. Mažiausieji, iki 7 metų amžiaus, yra labiausiai nenustygstantys vietoje ir pasaulį regi tarsi magišką pasaką, kur pildosi kiekvienas jų noras. Tad ir dovanas jiems psichologai pataria apipinti intriguojančiais pasakojimais. Vaikas nenustygs vietoje išgirdęs magišką pasaką apie kelionę į zoologijos sodą, apsilankymą pramogų planetoje ar batutų karalystėje. 

Dovanos ūgtelėjusiems

Šiek tiek ūgtelėję, 7-12 metų amžiaus vaikai itin sparčiai keičiasi, tobulėja jų suvokimas, loginis mąstymas, lavėja vaizduotė. Tad jiems puikiai tinka edukacinės pramogos, kurių metu užkariautų kulinarinę studiją, mažieji tyrėjai eksperimentuotų mokslo laboratorijoje ar ištyrinėtų dinozaurus po atviru dangumi. Meniškiems vaikams patiks šešėlių teatras ir kelionė po virtualią realybę. Jei norisi išskirtinai atšvęsti gimimo dieną, mergaitės neatsispirs įžymybės gyvenimui, tad verta surengti gimtadienio šventę-pasirodymą ant podiumo. Berniukams, kurie žavisi robotais, neišdildomų įspūdžių paliks apsilankymas interaktyvioje žaidimų erdvėje.

Dovanos paaugliams

Paaugliai yra jau besiformuojančios asmenybės, turinčios susiformavusią tapatybę, užsiimančios hobiais bei itin susirūpinusios fiziniu aktyvumu ir išvaizda. Todėl dovanos sportiškiems vaikinams galima dovanoti dovanų čekį aktyvioms pramogoms: dažasvydžiui, pasivažinėjimui kartingais ar vairavimui virtualios realybės simuliacijoje. Grožį puoselėjančios merginos neatsispirs makiažo sau pamokai, grožio paslaugoms. 

Jei maištaujančioms sieloms kiek pabodo tradicinės šventės namuose, kodėl neišbandžius šio to nauja? Tarkim, visos šeimos viešnagės viešbutyje lepinantis vandens pramogomis? Tačiau jei ieškoma dovanos individualistams, puikiai tiks dovanų čekis, kuriuo naudodamiesi patys išsirinks tai, ko geidžia.

Kaip išpildyti kiekvieną svajonę?

Kiekviena dovana yra labai asmeniška ir vaikams yra meilės bei rūpesčio išraiška. Jei gerai žinome vaikų pomėgius, pažįstame charakterį ar pastebėjome, ko, galbūt, namuose trūksta, tai gali būti puikus indikatorius dovanai. Taip pat verta nepamiršti, kad gražiai supakuota dovana ir malonūs žodžiai ją įteikiant sudaro daugiau nei du trečdalius dovanos vertės. Tad vos tik pavyks apsispręsti, kaip nustebinti vaikus, svetainėje Beta.lt rasite geriausių dovanų idėjų patraukliomis kainomis.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas