Asociatyvi nuotrauka.

Aktualijos, Naujausi

Atliekų tvarkymo taisyklės pakeistos, tačiau mokestis gyventojams liks toks pat

Genovaitė KAZIELIENĖ

Gruodžio 21 dieną vykusiame Savivaldybės tarybos posėdyje buvo pateikti svarstyti trys klausimai, susiję su komunalinių atliekų tvarkymu: „Dėl Ukmergės rajono savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklių pakeitimo“, „Dėl Ukmergės rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą dydžio nustatymo metodikos pakeitimo“, „Dėl Ukmergės rajono savivaldybės tarybos 2016 m. gruodžio 22 d. sprendimo Nr. 7-294 „Dėl Ukmergės rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatų patvirtinimo“ pakeitimo“.

Pastarųjų dviejų sprendimų projektų pranešėju buvo nurodytas Darius Buzas, Vilniuje registruotos verslo konsultavimo įmonės vadovas. Tačiau posėdžio metu jam nebuvo pateiktas nė vienas klausimas, visiems sprendimų projektams Tarybos nariai pritarė be diskusijų.

Keisti anksčiau priimtus nutarimus prireikė po to, kai Vyriausybės atstovų įstaigos Vyriausybės atstovas Vilniaus ir Alytaus apskrityse kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą prašydamas ištirti, ar Ukmergės rajono savivaldybės tarybos 2016 m. gruodžio 22 d. sprendimu Nr. 7-294 „Dėl Ukmergės rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatų patvirtinimo“ patvirtintos vietinės rinkliavos taisyklės atitinka įstatymų reikalavimus.

Visą straipsnį skaitykite trečiadienio laikraštyje.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • ⛔ :
  Finansu ministre greit išspres klausima dėl žemės mokesčio, rinkliavos ... !
 • 🙃🙃🙃 :
  Tegu dabar LR Vyriausybė sprendžia kokia čia antivalstybinė veikla ... gal dar kam medali duos, skvernelis davė! Ydomu ar šimonytė duos ...
 • n,d :
  Atlieku isvezimas rajono tarybai neaktualu. Tai taip tolima nuo ponu geroves - keli eurai i viena ar kita puse. Stai kai dalijami postai, darbo vietos. tada valdzia labai aktyvi, tada posedyje vyksta diskusijos. Tikslas- valdzia, pasiektas, sekantis tikslas- asmenine gerove.
 • Jo :
  Vėl kreipsis dėl tarybos sprendymo teisetumo !!! Eilini kart parodis savo darbo rezultatus vyriausybės atstovas !!! Vaičiūnienė parodė!
 • Vietine :
  Vyriausybės atstovo, teismo išvada yra, kad atitinka įstatymui? D.Buzas jokios atsakomįbes neneša. O tarybos nariams į kišenę byra, ir gan neblogai!!! Vergai gi ne supranta, jie tik mokės! Jiems G.Ž. pasakas tik rašo! Aiškinamąjį raštą paviešinkit! Paskaitis ko nėra skaite žmones. Pamatis kokius debilus išrinko. Kaip juos apvaginėja. ://vaistaiga.lrv.lt/lt/naujienos/vietine-rinkliava-uz-atlieku-tvarkyma-ukmerges-rajono-savivaldybeje-is-dalies-priestarauja-istatymams
 • /// :
  Melagiai! Neatitinka! Ar debilai skaityt nemoka? Ar kg.debilais mato?

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas