Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Geras autoservisas, kaip išsirinkti?

Daugeliui žmonių automobilis yra tarsi šeimos narys. Kadangi automobilis palengvina gyvenimą tai natūralu, kad jam skiriama daug dėmesio. Atsitikus kokiai problemai, dažniausiai kreipiamės pas specialistus ir norime gauti geriausia remonto kokybę už adekvačią kainą.

Kaip Kaune, taip ir visoje Lietuvoje yra daugybė autoservisų, kurie pasiruošę pasirūpinti jūsų automobiliu ir jį suremontuoti. Esant tokiam dideliam autoservisų kiekiui atsiranda kitas galvos skausmas – autoserviso išsirinkimas. Autoservisų yra keletos rūšių:

  1. Tie, kurie taiso tik konkrečios markės transporto priemones.
  2. Tie, kurie sutinka pasirūpinti bet kokios markės automobiliu.
  3. Tie kurie tvarko tam tikras automobilio dalis Pvz.: autoservisai, kurie atlieka važiuoklės remonto darbus.

Konkrečiai markei skirtų autoservisų  nėra daug, dažniausiai jie būna įgalioti automobilio atstovai Lietuvoje ir remontas šiuose servisuose gali kainuoti daug daugiau negu kituose autoservisuose. Jeigu jums reikia būtent tokio – teks keliauti ne vieną kilometrą ieškant. Jeigu nerandate autoserviso, kuris specializuotūsi į tos markės auto taisymą, kurią turite jūs, tokiu atveju paprasčiausiai siūlome įvertinti kuo daugiau kriterijų ieškant vietos, kur mašina galėtų būti sutvarkyta. Tiesiog, kuo geresnę vietą atrasti pavyks, tuo automobilio sutvarkymas yra kokybiškesnis.

Renkantis autoservisą rekomenduojame pasitikrinti kelis mūsų manymu svarbiausius aspektus:

Ar autoservisas duoda garantijas savo atliktiems remontams ir ar duoda išrašus kokias detalės buvo įdėtos į automobilį ir kokius darbus atliko. Jeigu autoservisas duoda garantiją tai jau esate iš dalies saugus, nes suremontavus automobilį ne kokybiškai, galėsite pateikti pretenzijas ir jeigu automobilis vėl sugedo dėl autoserviso klaidų, jis bus remontuojamas iš naujo.

Būtina skaityti atsiliepimus internete. Nieko nėra geriau negu mokytis iš svetimų klaidų, todėl renkantis autoservisą pasitikrinkite Google ar Facebook įvertinimus ir atsiliepimus. Jeigu ne vienas žmogus skundžiasi dėl panašių problemų tai tikriausiai tai bus tiesa ir šio autoserviso reikėtų vengti.

Sekdami atsiliepimus ir pasidomėję ar servisas suteikia garantiją savo darbams, atkris didžioji dalis Lietuvos autoservisų. Žinoma tai nėra garantija, kad likę autoservisai yra geriausios kokybės, bet jie bus daug patikimesni už kitus autoservisus.

Autoservisas Daraida savo remonto darbams suteikia garantiją ir mielai laukia naujų klientų. Atlieka padangų montavimo, ratlankių lyginimo, tepalų keitimo ir dauguma kitų autoserviso darbų.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Staska :
    ....mums ypac Dabar labai aktualu servizas esantis Kaune :)))))

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas