Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Daiktai, kurių, tikėtina, trūksta Jūsų namuose

Pavadinimas skamba kiek per drąsiai? Galbūt. Tačiau interjero dizainerių patirtis, ilgametė praktika ir tuo pačiu įvairių namų apžvalga padėjo pastebėti tam tikrus trūkumus, kurie „slepiasi“ daugelio žmonių namuose. Žinoma, kinta ir poreikiai. Juk kai kuriems svarbus minimalizmas, kai kiti perka net ir tuos daiktus, kurie jiems nėra reikalingi, tad pateikdami daiktų sąrašą, kurie būtini namuose – galime atrodyti gana įžūlūs. Tačiau pabandysime ir tikėsimės, kad galbūt jame rasite ir tai, ko tikrai trūksta komfortabiliam gyvenimui…

Apšvietimo magija

Interjero dizainas neatsiejamas nuo tinkamiausių apšvietimo sistemų, kurios padeda namuose ne tik pagerinti matomumą, tačiau ir garantuoti estetiškai patrauklesnį dizainą. Dizaineriai teigia, kad pirmiausia reikia nuspręsti, koks bendrinis apšvietimas bus namuose, o kai jis įdiegtas – daugiau dėmesio skirti zoniniam apšvietimui, kuris ne tik gerina matomumą, tačiau ir formuoja aplinką.

Taip pat namuose verta derinti bent kelias apšvietimo sistemas, kurios skleidžia jaukumą iš skirtingų namų kampelių. Nuo toršerų, kurie pastatomi, iki sieninių, lubinių, net grindinių šviestuvų, kurie skoningai dera vonios kambaryje.

Išmanūs namai – gerina gyvenimą

Daugiau dėmesio skirkite ir išmaniųjų namų technologijoms, kurios gali pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę ir tuo pačiu užtikrinti, kad kur kas paprasčiau planuosite laiką, net sutaupysite jo. Daugelis sutinka, kad vienas reikalingiausių daiktų namuose, kuris taupo laiką, yra dulkių siurblys-robotas. Palaikyti tvarką namuose, kuriuose yra mažų vaikų bei gyvūnų –bus kur kas paprasčiau.

Lygiai taip pat svarbi XXI amžiaus inovacija yra domofonai, kurie padeda kur kas paprasčiau pasitikti svečius ir net tokia smulkmena kaip kad išmanusis apšvietimas, kuris įsijungia kiekvieną kartą, kai tik ateinate į patalpą.

Ne visi nori gyventi išmaniai ir ne visiems to reikia. Tačiau jeigu taupote savo laiką ir jėgas – daugiau dėmesio skirkite novatoriškoms interjero idėjoms, kurios gali būti Jūsų namuose. (susipažinkite su Eglidesign namo interjero pavyzdžiais)

Prieškambaris – vieta ne tik praėjimui

Geras namo interjero dizainas yra tas, kuriame kiekvienas namų kampelis yra tinkamai išnaudojamas. Koks tai išnaudojimas? Maksimalus. Tiesa, tai nereiškia, kad visada daugiau baldų ir daugiau daiktų yra geriau. Svarbiausia – harmonija ir balansas.

Štai pavyzdžiui viena kukliausių erdvių namuose, kuriai dažniausiai skiriama per mažai dėmesio – prieškambaris. Jis paliekamas kaip erdvė, kuri skirta praėjimui. O taip būti neturėtų, kadangi jame taip pat galima susikurti skoningą erdvę. Joje puikiai tiks spintelės, kuriose galima laikyti batus, paltus, baltų valymo priemones. Taip pat – didelius veidrodžius, kurie skirti ne tik savo atvaizdo įvertinimui, tačiau ir erdvės didinimui, galiausiai, atsisėdimui skirtus baldus, kurie turi būti priderinti prie visumoje palaikomo stiliaus.

Žinoma, kuo erdvė bus mažesnė – tuo joje reikalingas ir mažesnis baldų kiekis, kadangi apkrauti – paprasta, tačiau iš „didelio rašto išeinama iš krašto“. Štai todėl renkantis baldus įvertinkite savo poreikius ir tuo pačiu, žinoma, erdvės galimybes.

Ergonomiškos darbo aplinkos namuose

Covid virusas paskatino vis daugiau žmonių kurti darbo erdves namuose, kurios gali garantuoti, kad bet kokie „staliniai“ darbai bus patogūs. Žinoma, tikėtina, kad nuolatos nedirbsime iš namų, tačiau sukurti tokią aplinką, kuri padėtų kur kas paprasčiau tvarkyti sąskaitas – verta.

Pirmiausia reikalingas geros kokybės stalas ir prie jo priderinta ergonomiška kėdė, kuri turi būti reguliuojama pagal aukštį. Žiūrėkite, kad atlošas turėtų kuo daugiau galimybių. Tai užtikrins geresnę sėdėjimo poziciją. Žinoma, darbo aplinkoje taip pat reikalingas geras apšvietimas, kuris turi sklisti iš viršaus bei iš kurio nors šono priklausomai nuo to – žmogus yra dešiniarankis ar kairiarankis.

Tinkama darbo aplinka, esame tikri, tarnaus ne tik Jums, tačiau ir vaikams, kuriems būtina darbinga aplinka pamokų ruošimui.

Reklama

 

Palikite komentarą apie straipsnį

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas