Naujausi, Nuomonių telefonas

Prie įvažiavimų į miestą – Ukmergės vėliava?

Loreta EŽERSKYTĖ

Paskambinęs ukmergiškis išsakė nuomonę, kad būtų labai gerai, jei prie miesto riboženklių atsirastų vėliavos su Ukmergės herbu: „Atvažiuojantys nuo Vilniaus, Panevėžio, Kauno, Molėtų pusių matytų šias vėliavas ir žinotų, kad įvažiuoja į Ukmergę. Tai ne tik puoštų, bet ir reprezentuotų mūsų miestą.“

Rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Artūras Sakalauskas padėkojo ukmergiškiui už dėmesio vertą pasiūlymą.

„Šias mintis perduosiu miesto įvaizdžio formavimo darbo grupei, kuri sudaryta iš menininkų, architektų, visuomenininkų. Manau, kad pasiūlymas prie riboženklių iškelti vėliavą su miesto herbu bus apsvarstytas“, – kalbėjo vedėjas.

Jo teigimu, iškeldami vėliavą mes jau nebūtume originalūs, pakartotume tai, ką kiti jau yra padarę. Bet kita vertus, mums tai neužkerta kelio.

A.Sakalauskas taip pat svarstė, kad būtų galima padiskutuoti apie kitą variantą – Ukmergės herbą perkelti ant paties riboženklio.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Saulius Grigas :
  Vėliavą reikia ne iškelti, o po pavadinimu “Ukmergė” pakabinti. Iš Anykščių pusės ir laikikliai paruošti ( gedulo juostų) ir uždengs styrančius laikiklius.
 • a :
  gera ideja, merga su bikiniu ant vilko :)
 • Andrius :
  Mano manymu ,miestą turėtu puošti,tikra ukmergės vilko ir merginos simbolika,ką lliūdija senovės padavimai..
 • Ukmergė :
  Prie Lidl nuo riboženklio nuėmė gedulo juostą, o varžtai liko! Vaizdas vėl ,švelniai tariant, blogas! Negi, taip jau rankos vietoje kojų išaugusios, negi sunku išsukti ankerius, paglaistyt ir perdažyt?! Ar vėl tūkstančių reikia, poros valandų darbui?
 • a :
  manau tai geriausias sprendimas.

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas