Darbai vykdomi ir P. Cvirkos gatvėje.

Aktualijos, Naujausi

Mieste vyksta paviršinių nuotekų tinklų statyba

UAB „Ukmergės vandenys“ kartu su partneriu – Ukmergės rajono savivaldybės administracija – įgyvendina projektą „Paviršinių nuotekų tinklų statyba ir rekonstravimas Ukmergės mieste“. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir savivaldybės lėšomis.

Kaip skelbia bendrovė „Ukmergės vandenys“, 2019 m. pabaigoje su UAB „Geovizija“ buvo pasirašytos dvi rangos darbų sutartys. Šių metų vasarą prasidėję darbai jau įpusėjo. Nutiesti paviršinių nuotekų tinklai numatytose Tvenkinių ir Jogailos gatvių atkarpose, artėja prie pabaigos tinklų statyba Linų, Malkų, Dirvonų, Vilties gatvėse. Lapkritį pradėta tinklų statyba Mindaugo ir P. Cvirkos gatvėse ir, jei neatsiras nenumatytų trukdžių, rangovas darbus šiose gatvėse numato užbaigti iki gruodžio vidurio.

Vamzdynų tiesimas, kur leidžia sąlygos, atliekamas uždaru būdu. Iškasos daromos tik technologinėms duobėms vamzdžių įtraukimui ir atšakų iki vandens surinkimo šulinėlių įrengimui.

Planuojama, kad dar šiais metais rangovai persikels į Dukstynos mikrorajoną, kur bus įrengiami paviršinio vandens surinkimo tinklai privažiavimuose prie daugiabučių namų. Paviršinių nuotekų tinklų statybą Gruodžio 17-osios gatvėje planuojama pradėti 2021 metais.

UAB „Ukmergės vandenys“ pažymi, kad gatvėse vykstant statyboms bei rekonstrukcijai daugeliu atvejų susidaro nepalankios sąlygos transporto eismui bei nepatogumų kyla darbų vykdymo zonose gyvenantiems žmonėms, praeiviams. Bendrovė prašo visų miestiečių ir eismo dalyvių supratingumo, atsižvelgti į laikinus eismą ribojančius ženklus, stengtis nepatekti į darbų vykdymo zoną, saugoti save ir dirbančius statybininkus.

Visi pagal sutartis su UAB „Geovizija“ numatyti darbai turi būti baigti 2021-ųjų birželį.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Buvusių nebuna :
    Netikėkit Ukmergės Vandenimis. Melagiai ir tiek. Visai nekopentaningi, kaip inžinririus Stanilovas.

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas