Nauja parduotuvė bus statoma sklype šalia autobusų stotelės.

Aktualijos, Naujausi

Nuotekų gatvėje prasidės parduotuvės statyba

Loreta EŽERSKYTĖ

 

Ukmergės vartotojų kooperatyvas iš viso turi 36 parduotuves. Iš jų devynios yra mieste. Netrukus Nuotekų gatvėje planuojama pradėti statybas. Pastačius naują pastatą, čia persikels šioje gatvėje esanti, nuomojamose patalpose įsikūrusi, parduotuvė.

Vartotojų kooperatyvo direktorė Angelė Andrikonienė „Gimtajai žemei“ papasakojo, jog jau pasirašyta statybos darbų sutartis su konkursą laimėjusia UAB „Baltukmės statyba“.

„Naujoji parduotuvė iškils mūsų įsigytame 13 arų sklype šalia autobusų stotelės, visiškai netoli nuo dabartinės parduotuvės. Netrukus statybininkai imsis gręžtinių pamatų, juos įrengus – prasidės pastato statyba. Tikimės, kad kitų metų rugsėjo 1-ąją naujoji parduotuvė atvers duris pirkėjams,“ – apie ateities planus kalbėjo direktorė.

Jos teigimu, Vartotojų kooperatyvo parduotuvė Nuotekų gatvėje pirkėjų yra labai mėgstama. Čia užsuka ne tik aplinkinių gatvių gyventojai, bet ir pro šalį važiuojantys žmonės. Lapkritį čia prekių apyvarta padidėjo net 30 proc.

„Pastačius naują parduotuvę, pirkėjams galėsime pasiūlyti dar didesnį prekių asortimentą. Beje, mūsų parduotuvėse galima įsigyti ne tik maisto prekių. Stengiamės atsižvelgti į klientų pageidavimus ir pasiūlyti jiems visų būtiniausių pramoninių prekių. Be to, kai kuriomis jų prekiaujama tik mūsų tinkle“, – pažymėjo A. Andrikonienė.

Kalbėdama apie pirkimo tendencijas ji užsiminė, jog pastaruoju metu žmonės labiau gamina namuose, todėl pageidauja Vartotojų kooperatyvo parduotuvėse įsigyti šviežios mėsos: „Atsižvelgėme į tai ir pirkėjams galime pasiūlyti jos mūsų parduotuvėse įsigyti ypač palankiomis kainomis.“

Direktorė pasidžiaugė, kad Nuotekų gatvės parduotuvės statyba – ne vienintelis įmonės projektas. Yra numatyta išplėsti Želvos parduotuvės patalpas.

AUTORĖS nuotrauka

 

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas