Asociatyvi nuotrauka.

Jaunimas

Geltonasis autobusėlis – ir želviškiams

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) savivaldybėms perduos 40 naujų geltonųjų „Mercedes-Benz“ markės autobusų, kurie dar lapkričio mėnesį pasieks 40 savivaldybių mokyklas. Vienas jų teks ir Želvos gimnazijai.

Visuose 19-os vietų mokykliniuose autobusuose dėl mokinių saugumo įrengti variklio užvedimą blokuojantys alkotesteriai, dėl patogumo – sumontuotos pneumatinės važiuoklės, geresnės oro cirkuliavimo ir šildymo sistemos.

Mokykliniai autobusai yra skirti vežioti kaimuose ir miesteliuose toliau kaip trys kilometrai nuo mokyklos gyvenančius, pagal priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo programas besimokančius mokinius, kurie 2018–2020 metais turėjo pakeisti mokyklą dėl jos reorganizavimo, likvidavimo ar vidaus struktūros pertvarkos. Taip pat didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių, kurie nepajėgia savarankiškai vaikščioti arba dėl turimų sutrikimų yra nesaugūs kelyje, vežiojimui bei netinkamų toliau eksploatuoti savivaldybių mokyklų autobusų pakeitimui.

ŠMSM autobusais mokyklas aprūpina nuo 2000 metų. Per šį laikotarpį iš viso jau nupirkti 1 196 geltonieji autobusai.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • soper :
    geriau irengtu kondicionavimo sistema, nes vaikai pavasari ir ankstyva rudeni is karscio dusta .
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas