Kriminalai, Naujausi

Vairuotojas žuvo

Lapkričio 15-ąją, apie 17.45 valandą, Šešuolių seniūnijos Liaušių kaime įvykusios avarijos metu nuo patirtų sužalojimų žuvo automobilio „Opel“ vairuotojas (g. 1982 m.). Kartu važiavęs keleivis (g. 1989 m.) paguldytas į ligoninę stebėjimui.

Pirminiais duomenimis, automobilio „Opel“ vairuotojas neatsižvelgė į važiavimo sąlygas, transporto priemonė nulėkė nuo kelio į griovį ir vertėsi ant stogo.

Rajono Policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 5 d.

„G. ž.“ inform.

Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • LIAUŠIETIS UKMERGIŠKIUI :
    Aš irgi prieš idiotiškas saleles ir kelių bei gatvių siaurinimą, tačiau nereikia teigti to, ko nežinai. Prieš daugiau nei 20 metų Liaušių kaime lygiai toje pat vietoje įvyko avarija, kurioje berods žuvo du vyrai iš Krekšlių. Prieš maždaug 15 metų 200 metrų atstumu autoavarijoje žuvo jaunuolis iš Liaušių. O ir aplamai šiame kaime kas keletą metų įvyksta avarijos su tragiškomis pasekmėmis.
  • Ukmergiskis :
    Visi ant pravaziuojancios dales salialiai, stulpai, vingiai, gulintys policininkai tik trukdo eismui, o ne padeda. O jei ji trukdo, tai ir eismas šioje vietoje nesaugus. Tai kam tie salialiai reikalingi? Kad butu saugu kelius platinti reikia. Centre toks eismas, ne, reikia saliali padaryti. Ar kada nors toj vietoje buvo koks nors eismo ivykis? Taip pat ir Liausiose toj vietoj niekada nebuvo avariju, o dabar prasau.
Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas