Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

5 praktiškos dovanos besisukiojantiems virtuvėje

Artėja gražiausios metų šventės – laikas, kai mėgaujamės artimųjų draugija, šiltais namais ir dar jaukesniais vakarais prie arbatos puodelio. Dažnai su gražiausiomis metų šventėmis ateina ir kalėdiniai rūpesčiai – ką dovanoti artimiesiems šiemet? Norime, kad šio jausmo išvengtumėte, todėl pateikiame keletą idėjų, kaip nustebinti virtuvėje besisukiojančius artimuosius kokybiška, naudinga ir praktiška dovana.

 

Maisto šedevrams – kokybiški puodai

Skaniausi ir įsimintiniausi patiekalai gimsta kokybiškai bei atsakingai ruošiant maistą. Nors bene kiekvieno namuose rasime keletą virtuvės puodų – ilgaamžis, funkcionalus greitpuodis, garų ar ketaus puodas yra puiki dovana kokybę ir ilgaamžiškumą vertinantiems artimiesiems. Šių puodų pasirinkimą palengvinti gali keli apgalvoti aspektai:

  • Matmenys ir tūris. Rinkitės puodą, kuris atitiktų Jūsų artimojo gaminimo poreikius. Jeigu vienu kartu gaminama daug – rinkitės didesnį ir gilesnį puodą.
  • Gaminimo būdas. Atsižvelkite į mėgstamą gaminimo būdą. Ieškokite universalių ir naudingų puodų pasirinkimų, kurie tiktų gaminti bet kokį patiekalą.
  • Kaina. Skirkite dėmesio galimam biudžetui. Tai itin svarbu ieškant kokybiškų ir ilgaamžių puodų virtuvei.

Šie aspektai gali palengvinti gero puodo paieškas. Tinkamai išrinktas greitpuodis, paprastas ar garų puodas gali būti itin vertinga ir prabangi dovana.

Virtuvės gelbėtojai – peiliai

Dažnai sakoma, kad be gero peilio virtuvėje – nė iš vietos. Maisto ruošimui šis aspektas iš tiesų svarbus – nuo to priklauso maisto kokybė, jo paruošimo greitis, o kartais net pats malonumas gaminti. Kokybiški, tvirti ir ilgaamžiai peiliai – visuomet naudinga ir praktiška dovana mėgstantiems gaminti.

Virtuvės peilių ar jų rinkinių esama įvairių – skirtingų dydžių, formų ir paskirties. Jeigu nežinote, kuris būtų tinkamiausias Jūsų mylimam žmogui – rinkitės universalų. Toks pasirinkimas tiks įvairių produktų: mėsos, daržovių, žuvies pjaustymui.

Garuojančiam maistui išlaikyti

Garuojantis, dar kvepiantis ir lyg ką tik paruoštas maistas – tikra gurmano, mėgstančio keliauti, svajonė. Todėl jei nežinote, kokia dovana tiktų artimajam – apgalvokite maisto termoso idėją.

Specialūs maisto termosai sukurti taip, kad maistą išlaikytų karštą net iki 15 valandų! Tai tikras išsigelbėjimas norintiems skanauti karštus patiekalus keliaujant ar esant toli nuo namų.

Nepamirškite ir smulkmenų

Besisukiojantys virtuvėje gali patvirtinti, kad svarbu ne tik galutinis rezultatas, garuojantis ant stalo, tačiau ir visas maisto ruošimo procesas. Taigi gaminant įvairų maistą reikėtų nepamiršti ir atsargos priemonių.

Nudegimų, įsipjovimų ar kitų nelaimingų atsitikimų išvengti gali padėti apsauginės pirštinės. Ši dovana visuomet praverčia kepant pyragus, verdant sriubas ar ruošiant įvairius mėsos patiekalus. Rinkitės įvairių dizainų, dydžių, smagiais užrašais ar atvaizdais dekoruotas pirštines: jos bus ne tik puiki apsauga, bet ir smagus aksesuaras.

Šios kelios praktiškų dovanų idėjos padės sumažinti Jūsų rūpesčius artėjant gražiausioms metų šventėms. Gurmanai ir maisto mėgėjai bus laimingi, jei po kalėdine eglute ras patikimą termosą ar peilių rinkinį. Garų ar ketaus puodas, kitos virtuvės smulkmenos sužavės bet kurį virtuvės šeimininką. Nustebinkite juos ir pradėkite rinkti kalėdines dovanas jau dabar!

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas