Asociatyvi nuotrauka.

Aktualijos

Vėlinių dieną – sustiprintas patruliavimas

Asta KROGERTIENĖ

Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio specialistė

 

Kaip ir kasmet, artėjant Visų šventųjų ir Vėlinių šventėms, Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai ypatingą dėmesį skirs kapinių prieigų priežiūrai.

Pareigūnai dirbs pagal specialų pajėgų išdėstymo planą. Didžiausias policijos dėmesys bus nukreiptas į Dukstynos kapines bei į šalia esantį magistralinį kelią Kaunas-Zarasai-Daugpilis. Čia bus pastatyti papildomi kelio ženklai, įrengti specialūs policijos postai, kurie, esant poreikiui, reguliuos transporto priemonių eismą. Siekiant išvengti automobilių spūsčių, pasiruošta sklandžiai nukreipti transporto priemonių srautus. Dukstynos kapinių teritorijoje, kaip ir ankstesniais metais, galios tik vienpusis eismas: į kapines bus vienas įvažiavimas, o išvažiuoti galima dvejose vietose.

Vairuotojus raginame būti pakančiais, supratingais ir dėmesingais, laikytis papildomų kelio ženklų reikalavimų. Piktnaudžiavimas bei nepaisymas papildomo ženklinimo paprastai tik sukuria nereikalingas problemas, sutrikdo eismą ir sudaro nepatogumų kitiems eismo dalyviams.

Atkreipiame dėmesį, kad didžiausios automašinų grūstys susidaro apie 11–14 val., tad patariame ruošiantis lankyti kapus į tai atsižvelgti.

Policija visiems pataria neskubėti, o važiuojantiems į tolimesnę kelionę siūlo išvykti ankstėliau. Gyventojai turėtų atminti elementarias taisykles: išlipus iš automobilio tamsiu paros metu reikia vilkėti šviesą atspindinčią liemenę, turėti atšvaitą ar pasišviesti žibintuvėliu. Palikdami automobilius, patikrinkite, ar tikrai užrakinote duris, ar automobilio salone nėra matomų daiktų.

Taip pat norime priminti: būkime sąmoningi, apsiribokime tik kapų lankymu, pasistenkime nekontaktuoti su vyresnio amžiaus artimaisiais.

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas