Tarybos nariai vėl posėdžiavo virtualiai.

Aktualijos, Naujausi

Rajonui skyrus papildomų lėšų, bus atliekama daugiau darbų

Genovaitė KAZIELIENĖ

 

Ketvirtadienį sušauktas Savivaldybės tarybos posėdis po keturių mėnesių pertraukos vėl vyko nuotoliniu būdu – toks sprendimas priimtas žymiai daugėjant susirgimų koronavirusu atvejų. Dalyvavo visi 25 nariai. Buvo nagrinėti 23 klausimai. Prieš prasidedant posėdžiui rajono meras Rolandas Janickas informavo, kad Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininke paskirta Liucija Dzigienė.

 

Mero atsakymas neteisėtai atleistai darbuotojai

Praėjusiame Tarybos posėdyje Piliečių tribūnoje kalbėjusi Nestacionarių socialinių paslaugų centro darbuotoja Miglė Kačinskienė supažindino Tarybos narius su neteisėto atleidimo iš darbo aplinkybėmis ir susiklosčiusia situacija. Pasak ukmergiškės, ji centre dirbo nuo 2008 metų, buvo Pagalbos į namus skyriaus vedėja, nuo 2013 metų vykdė integralios pagalbos rajono gyventojams projekto veiklą.

Ji taip pat priklausė profesinės sąjungos komitetui ir dvišalei tarybai. Kaip teigė kalbėjusioji, ji dirbo atsakingai, savo pareigas vykdė sąžiningai, yra sulaukusi ir mero padėkų. Pasak M. Kačinskienės, jai 2019 metų gruodžio pradžioje buvo atlikta planinė operacija, po kurios nedarbingumas tęsėsi keturis mėnesius. Kai moteris grįžo į darbą, tą pačią dieną sužinojo, jog direktorės Sigitos Bakanauskienės įsakymu yra nušalinta nuo pareigų dėl neva pradėto tyrimo, o kitą dieną jai buvo perskaitytas direktorės įsakymas, skelbiantis, kad ji atleista iš darbo be įspėjimo, neišmokant išeitinės išmokos.

Visą straipsnį skaitykite šeštadienio laikraštyje.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

 • ha ha :
  balciunienei ir spaklia nepadeda ... tokia pasenusi .. fu
 • Aha :
  Daugiau darbu - reiskia,kad dar daugiau Ukmerges isknis?
 • ok :
  Labai gaila, kad Ukmergeje nera laisvos spaudos, zurnalistu, kurie tokius atvejus, kaip sis su darbuotojos atleidimu, paviesintu , patyrinetu, matyt zurnalistika tapo nebepopuliari,nepelninga ypac provincijoj.Perspausdina mero rasta ir viskas, kaip anais gerais laikais. Rajono taryba tyli , spauda tyli ,zmones tyli, nors valdzia uz savo pazeidimus moka ju pinigus
 • ukmerge :
  Meras ir savivaldybe dangsto savo nesaziningus darbuotojus, moka uz juos kompensacijas ,nuo atsakymu issisukineja .Juk aisku , kad pazeide, sumokejo uz tai .Siuo atveju rajono valdzia stoja ginti pazeidejos, tampa jos bendrininke. Valdzia kersija, kad buvo skundziamasi, ieskoma teisybes.Geda tokiai valdziai.

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas