Asociatyvi nuotrauka.

Kriminalai, Naujausi

Neblaivi vairuotoja kliudė dviratininką ir apgadino automobilius

Spalio 26-osios, pirmadienio, rytas vienai ukmergiškei (g. 1964 m.) prasidėjo nesėkmėmis. Neblaivi prie vairo sėdusi moteris partrenkė dviratininką, apgadino du automobilius ir atsidūrė Policijos komisariato laikino sulaikymo kameroje.

Apie 6.45 valandą policijai buvo pranešta, kad Miškų gatvėje, prie 25-ojo namo, nenustatytas automobilis partrenkė vyriškį. Į eismo įvykio vietą buvo iškviesti ir medikai, ir policijos pareigūnai. Nukentėjusysis paaiškino, kad mindamas dviračiu pamatė prieš eismą važiuojantį automobilį. Nors dviratininkas pasitraukė į šalikelę, transporto priemonė jį kliudė. Vyras jautė kojos skausmą, bet jį apžiūrėję medikai sužalojimų nenustatė. Dviratininkas teigė, jog nematė, kas vairavo minėtąjį automobilį, neįsidėmėjo ir valstybinių numerių.

Netrukus, apie 6.50 valandą, policija sulaukė pranešimo, kad Vytauto gatvės ir Anykščių skersgatvio sankryžoje automobilis „Ford Focus“ trenkėsi į priešais važiavusio „Lexus“ markės automobilio galą. Pranešėjas prašė paskubėti, nes vairuotoja galimai neblaivi, gali pasišalinti iš eismo įvykio vietos. Atvykus pareigūnams moteriai nustatytas 2,73 promilės girtumas.

Besiaiškinant šiuos įvykius nustatyta, jog prieš susidūrimą automobilis „Ford Focus“ kliudė Paupio gatvės kelkraštyje stovėjusį „Volvo“ markės automobilį.

Neblaivi vairuotoja buvo nuvežta į Policijos komisariatą ir patalpinta į laikino sulaikymo kamerą.  

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • kazys :
    parašykit pavardę
  • Tiesa yra svarbu :
    Bausti,teises atimti!

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas