Aktualijos

Sieks įkurti paslaugų centrą „Spiečius“

Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia savivaldybes teikti paraiškas bendradarbystės centrų „Spiečius“ steigimui.

BC „Spiečius“ – tai VšĮ „Versli Lietuva“ sukurta netradicinio tipo verslo vystymosi erdvė, pritaikyta smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams bendradarbiauti tarpusavyje bei plėstis. Numatoma, kad nauji tokie centrai bus steigiami, išlaikomi ir visas paslaugų paketas bus teikiamas iš „Ateities ekonomikos DNR plano“ lėšų iki 2021 m. gruodžio 31 d., savivaldybėms įsipareigojant išlaikyti „Spiečius“ ir užtikrinti paslaugų paketo teikimą nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2026 m. gruodžio 31 d. Numatoma Lietuvoje atrinkti ne daugiau kaip šešias savivaldybes, kuriose bus steigiami tokie centrai.

Dėl to Savivaldybės tarybai bus teikiamas svarstyti sprendimo projektas „Dėl pritarimo bendradarbystės centro „Spiečius“ steigimui“. Jame siūloma pritarti tokios įstaigos kūrimui. Jei BC „Spiečius“ mūsų rajone būtų steigiamas, savivaldybė laikinai perduotų panaudos pagrindais administracines patalpas, esančias Kęstučio a. 2–2/ Vienuolyno g. 14–2, neatlygintinai naudotis VšĮ „Versli Lietuva“ iki 2021 m. gruodžio 31 d.

Savivaldybė įsipareigotų ir prisiimti atsakomybę už tęstinę bendradarbystės centro „Spiečius“ veiklą, skiriant finansavimą nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2026 m. gruodžio 31 d. vieno etato darbo užmokesčiui ir minėtų patalpų išlaikymui.

BC „Spiečius“ paslaugų paketas – tai paslaugos smulkiajam ir vidutiniam verslui, kurios apima nemokamas verslo konsultacijas, praktines mentorystės sesijas, verslo įgūdžių mokymus, informacinius seminarus, kompiuterizuotų darbo vietų suteikimą ir kitas verslo skatinimo ir plėtros iniciatyvas.

„G. ž.“ inform.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

 • xa xa :
  a koks skirtumas. saviems darbo vietos kuriamos. Agnite savo mama gales itaisyti
 • Gyventojas :
  O tai verslo centro veiklos nedubliuos?
 • Analitike :
  Kosminių laivų statyklâ dar padarykim..Kitas projektas metro
 • Cccv :
  Kas bus direktore?

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas