HELLIS biuras. L. Garbačausko nuotr.

Įvairūs

Šiuolaikiniai biuro baldai – ne tik įmonės įvaizdžio dalis

Biuro baldai – viena pagrindinių įmonės įvaizdžio dalių. Biuro baldai ne tik formuoja interjerą, tačiau taip pat turi įtakos ir darbuotojų sveikatai bei savijautai, kas ilgainiui lemia darbuotojų darbo kokybę bei Jūsų verslo sėkmę. Tačiau net ir turint aiškią idėją, kaip įmonės patalpose atrodys ofiso baldai, bei įvertinus kitus aspektus, nemenku iššūkiu gali tapti jų pasirinkimas. Tarptautinės biuro baldų įmonės NARBUTAS specialistai pataria, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis biuro baldus.

Ofiso baldai: patarimai, kaip juos išsirinkti

Šių dienų biurai jau seniai nėra tik paprastos darbo vietos, į kurias darbuotojai kasdien ateina tik „atsėdėti“ darbo valandas. Šiuolaikiškas žmogus – vertinantis save ir žinantis, ko nori, todėl net ir būsimos darbo vietos interjeras gali lemti galutinį apsisprendimą, ar jis pasirinks darbą konkrečioje įmonėje. Dėl šios priežasties ofiso baldai turi būti ne tik kokybiški, funkcionalūs bei tausoti žmonių sveikatą, tačiau taip pat atrodyti moderniai ir patraukliai. Prieš renkantis ofiso baldus, verta atsižvelgti į keletą patarimų.

  • Planuokite biudžetą. Nuo suplanuoto biudžeto priklauso, kokios kokybės baldų įsigysite. Įvertinę biudžetą galėsite atrasti geriausią kainos ir kokybės santykį. Tačiau net jei biudžetas ir nėra didelis, geriau investuokite į kokybiškus ir patikimo gamintojo gaminamus baldus, prieš tai apsvarstę, galbūt Jūsų biure nereikia vieno ar kito baldo. Kokybiški ir patvarūs baldai tarnaus ne vienerius metus.
  • Rinkitės patogius baldus. Siekdami užtikrinti produktyvų darbuotojų darbą ir saugodami jų sveikatą, rinkitės patogius ir ergonomiškus baldus. Pravartu paklausti ir darbuotojų nuomonės, kokių baldų pasirinkimas jiems atrodo geriausias. Kurkite tokią biuro aplinką, kurioje darbuotojai jaustųsi komfortiškai.
  • Įsigykite papildomų baldų. Atsižvelgus į įmonės veiklos pobūdį, dažnai tik stalų ir kėdžių darbui nepakanka: reikia spintelių, lentynų daiktams susidėti ir kt. Tad prieš rinkdamiesi baldus pagalvokite ne tik apie tai, kokius papildomai įsigysite, tačiau taip pat apsvarstykite ir jų išdėstymą.

ŠVIESOS TECHNOLOGIJOS. E. Lasio nuotr.

Tinkamai pasirinkti baldai verslui užtikrina darbuotojų komfortą

Tinkamai pasirinkti baldai verslui kuria solidų įmonės įvaizdį ir darbuotojams užtikrina aukščiausio lygio komfortą. Verslo baldų rinka leidžia atrasti atitinkančius kiekvieno poreikius ir galimybes. 

Biuro stalai. Pastaruoju metu ypač populiarus pasirinkimas – „sėsk–stok“ stalai, kurie suteikia galimybę visiems prie jų dirbantiems jaustis patogiai, nes galima reguliuoti stalo aukštį.

Biuro kėdės. Ergonominėmis savybėmis pasižyminčios kėdės užtikrina maksimaliai komfortišką darbo vietą. Aukščio reguliavimo funkcija garantuoja lengvą ir patogų kėdės aukščio pritaikymą individualiems poreikiams, o kokybiškos medžiagos – baldo ilgaamžiškumą.

Kiti biuro baldai. Spintos su durelėmis ir lentynomis, neaukštos stalčių spintelės, kurias nesudėtingai galima įkomponuoti po darbo stalu, ir kt. daiktams sudėti skirti baldai suteikia galimybę papildyti biuro interjerą funkcionaliais bei praktiškais sprendimais.

Vadovo biuro baldai – ergonomiški ir pritaikyti prie vadovo poreikių

Vadovo biuro baldai – atskira baldų kategorija, kuriai turėtų būti skiriamas ne ką mažesnis dėmesys nei kitų darbuotojų biuro baldams. Vadovo biuro baldai gaminami iš įvairių medžiagų, skiriasi jų stilius, spalvos ir funkcionalumas, tačiau be išimties visi jie turėtų būti ergonomiški bei pritaikyti prie konkrečios erdvės ir vadovo poreikių. Tačiau svarbu nepamiršti, kad baldai turėtų būti priderinti prie vadovo biuro, o galbūt – ir prie viso biuro interjero dizaino.

Renkantis vadovo baldus, kaip ir kitus, svarbu atsižvelgti ir į jų priežiūros ypatumus bei praktiškumą. Atsižvelgęs į kiekvieno kliento poreikius, NARBUTAS siūlo rinktis optimalius daiktų laikymo sprendimus: visi darbo stalai gali būti komplektuojami su spintelėmis ir stalčių blokais. 

Biuro baldai įsigyjami ne vieneriems metams, todėl atsakingai apsvarstykite keletą variantų ir įvertinkite, ar baldai pakankamai funkcionalūs, ergonomiški, kokybiški, praktiški ir stilingi. Tačiau jei abejojate dėl vieno ar kito pasirinkimo, kreipkitės į NARBUTAS – profesionali mūsų projektų vadovų bei dizainerių komanda padės Jums išsirinkti geriausią sprendimą.

NARBUTAS salonas Klaipėdoje. D. Vaičiulio nuotr.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas