Šeimos puikiai praleido savaitgalį.

Naujausi, Sportas

Stovyklautojams gamino vyrai

Miglė IVANAUSKIENĖ

Sveikatos stiprinimo ir sporto klubas „GABARYTAS“ sukvietė šeimas į pirmąją ir nepamirštamą šeimų stovyklą „Gamina vyrai“ Anykščių rajone, Laviškio kaime. Netradicinė stovykla prasidėjo intensyviais darbais – palapinių miestelio statymu. Tiek vaikai, tiek suaugusieji statė sau namus savaitgaliui.

Kokia stovykla be siurprizų! Nesitikėję, kad kaimo sodyboje galima tikėtis fotosesijos, jie sulaukė profesionalios fotografės Ingridos Pociūtės, kuri įamžino šeimas įspūdingose nuotraukose.

Su plačiomis šypsenomis veiduose ir džiugesiu širdyse vaikai iki sutemų dūko ant didelio pripučiamo batuto.

Didžiausias iššūkis laukė vyrų, kurie buvo įpareigoti pasirūpinti 50 stovyklautojų sotumu ir pasistiprinimu. Vyrai pasikeisdami dvi paras plušėjo lauko virtuvėje: virė plovą, troškinį bei pomidorinę sriubą, kepė šašlykus, fri bulvytes, dešrainius, rūkė žuvį. Visi stovyklautojai buvo nustebinti vyrų kulinariniais sugebėjimais, nes patiekalai vienas už kitą buvo skanesni.

Kiekviena šeima turėjo unikalią galimybę parodyti kūrybinius bei vaidybinius įgūdžius, tad teko prisiminti senąją animaciją ir pabūti aktoriais. Kiekvienai šeimai reikėjo suvaidinti paskirtą animacinį filmuką, kurį turėjo atspėti stebintieji. Šeimų išradingumas stebino kiekvieno pasirodymo metu, juos lydėjo garsus juokas bei plojimai.

Vyrai rungėsi krepšinio 3x3 varžybose ir dar neišeikvoję visų jėgų skubėjo į šeimų tinklinio rungtynes. Vaikučius nustebino į stovyklą atvykusi choreografė, šokio pedagogė Violina Romeikaitė. Visą pusdienį vaikai žaidė žaidimus, vykdė užduotis ir mokėsi šokti flashmobą.

Nepastebimai prabėgo dvi dienos. Stovyklos uždarymo vakaro metu į dangų kilo fejerverkai. Jie taip pat buvo skirti ir gimtadienius švenčiantiems stovyklautojams.

Išaušus sekmadienio rytui jėgos jau seko, bet nuotaika išliko pakili. Refleksijos metu stovyklautojai pasidalino mintimis apie vykusią stovyklą, emocijas ir atsisveikino iki kitų metų, tikėdami, kad ši stovykla taps tradicine.

„GABARYTAS“ vadovai dėkoja šeimoms, kurios nepabūgo netradicinės stovyklos palapinėse. Už pagalbą organizuojant stovyklą nuoširdžiai dėkojame UAB „Storė“ direktoriui Henrikui Ivanauskui, Vilmai Novosiovaitei-Gutauskienei – už pripučiamus batutus, V. Romeikaitei – už nepamirštamas akimirkas vaikams.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas