Krepšinio aikštele šios sporto šakos mėgėjai turi dalintis su automobilių savininkais.

Naujausi, Nuomonių telefonas

Aikštelės įrengimu turės pasirūpinti patys Pašilės gyventojai

Loreta EŽERSKYTĖ

Laikraščio skaitytojas sakė, kad maždaug prieš dvejus metus Pašilėje vykusiame susitikime su gyventojais meras Rolandas Janickas pažadėjo, jog bus įrengta nauja krepšinio aikštelė. Mat senoji yra prie atliekų konteinerių ir mašinų stovėjimo aikštelės, ši vieta nepatogi nei norinčiam žaisti krepšinį jaunimui, nei daugiabučių gyventojams. Susirinkime dalyvavę žmonės minčiai dėl naujos aikštelės įrengimo pritarė.

„Nors praėjo nemažai laiko, bet aikštelės dar nėra. Įdomu, kokioje stadijoje jos įrengimas? Ar tai neliks tik pažadu? Prie mokyklos yra įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Ten renkasi maži vaikai. O kur pasidėti vyresniems?“ – klausė Pašilės gyventojas.

Skaitytojo išsakytas mintis persiuntėme rajono savivaldybės administracijai. Gavome Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistės Daivos Zimblienės atsakymą: „2018 metų lapkričio 14 dieną Pašilės progimnazijos patalpose vykusiame rajono savivaldybės atstovų susitikime su Pašilės seniūnaitijos gyventojais buvo iškeltas klausimas dėl būtinybės šios seniūnaitijos teritorijoje įrengti ne tik krepšinio, bet ir futbolo aikšteles. Buvo priimtas sprendimas padaryti tai ateityje, progimnazijos teritorijoje, plečiant jos infrastruktūrą. Šios mokymo įstaigos vadovė tąkart įpareigota pasirūpinti, kad pagal visus reikalavimus būtų suformuotas esamų statinių – mokyklos eksploatavimui sklypas, esantis adresu Pašilės g. 19, Ukmergėje. Pagal kadastrinius matavimus sklypo projektas jau parengtas, o šį mėnesį turėtų būti ir įregistruotas. Dėl naujų aikštelių, atitinkančių tiek gyventojų, tiek progimnazijos bendruomenės poreikius, įrengimo vietos bendruomenė kartu su progimnazija turėtų parengti projektą ir kreiptis į atitinkamas institucijas dėl jo finansavimo.“

AUTORĖS nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Darka :
  Taip,Darka.Prisimenu tuos laikus,žaisdavom,turbūt kiekvieną vakarą ir seniai prieš jaunimą, ir iš alaus prieš miškų ūkio namų chebrą.Būdavo,kad net naktį,prie automobilių šviesų kamuolys bumbsėdavo,kas pykdė daugiabučių miegalius.Dabar manau,taip nebebus,nes jaunimas visiškai išlepęs.
 • Verkiu del jaunimo ;-( :
  Nejaugi bendruomenes pirmininke Vida su mokyklos dyrektore nesiims veiksmu, kad atsirastu aiksteles?
 • Verkiu del jaunimo ;-( :
  Nejaugi bendruomenes pirmininke Vida Zbarauskiene su mokyklos dyrektore Danute Jeseliene nesiims veiksmu, kad atsirastu aiksteles?
 • Darka :
  Skaitau ir bandau suderinti mintis su realybe....Aikstelej netinkama senoji vieta ... :) Uzaugom prie tos aiksteles, kas met, atsilus , sluodavom , brauzydavom linijas, keisdavom tinklelius ir sezonas prasideda... ir manau daugelis pamena, Kas rengdavo Jonines visai Pasilei, vykdavo varzybos tarp taip vadinamu “seniu” ( gamyklos darbuotoju ir jaunimelio... Ehh buvo laikai... Taip, kad nenusikalbam garsiai prasau ...
 • Rasa :
  Pirmiausia būtina uztverti nes ten laksto visi kaip išprotėję dulkių kalnas o ten jau ne krepšinis o auto aikštelė kur vaikams nesaugu
 • Jurgita :
  Lentai labdarą organizuoti bažnyčioje,o lenta statosi aukštai.Kokios sumos labdaros reikia? Mokykla kiek ugdymui per metus gauna:20000eu?

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas